REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Thriller sci-fi prosto od George'a R.R. Martina. Zobacz zwiastun serialu Nightflyers od Netfliksa

To jest tytuł, na który czekają fani Gry o tron i science-fiction. Już wkrótce w Netfliksie wyląduje nowy serial - Nightflyers. Jego fabuła oparta jest o nowelę autorstwa George'a R.R. Martina, która w Polsce ukazała się pod tytułem Wędrowcy.

20.07.2018
9:00
nightflyers
REKLAMA
REKLAMA

Przenosimy się do przyszłości. Dzień przed tym, jak Ziemia ma ulec całkowitemu zniszczeniu, ekipa ośmiu badaczy i człowiek o nadprzyrodzonych zdolnościach wyruszają w przestrzeń kosmiczną na pokładzie Nightflyera. Nightflyer to najnowocześniejszy statek kosmiczny, jaki do tej pory powstał. Znajdujący się w nim bohaterowie mają misję. Muszą przechwycić statek obcych, na którym być może znajdą klucz do przetrwania ludzkości. Zadanie sprowadzi na nich niebezpieczeństwo i pełne będzie komplikacji, z którymi - aby je wykonać - będą musieli się uporać. Nie będzie to łatwe także ze względu na wewnętrzne konflikty, które będą nimi targały - bohaterowie w miarę mierzenia się z kolejnymi wyzwaniami coraz mniej będą sobie ufać.

Nightflyers - główny zwiastun:

Za produkcję serialu odpowiada Universal Cable Productions we współpracy z Netfliksem. Tytuł ukaże się na wyłączność m.in. w naszym kraju w serwisie pod szyldem Netflix Original. Nightflyers ma być połączeniem thrillera psychologicznego z gatunkiem science-fiction. Miejmy nadzieję, że ten tytuł pozwoli Netfliksowi niejako przerwać złą passę, jeśli chodzi o produkcje sci-fi, które do tej pory miał średnio udane. I to właściwie niezależnie od tego, czy je kupił, czy sam zaangażowany był jako firma w proces ich produkcji, co by tylko wspomnieć nowy Cloverfield, The Titan, Altered Carbon.

nightflyers class="wp-image-184561"
fot. Bernard Walsh/Syfy
REKLAMA

W serialu Nightflyers wystąpią m.in. Maya Eshet, Gretchen Mol czy Eoin Macken. Za scenariusz odpowiada Jeff Buhler, który jest także showrunnerem tej produkcji. George R.R. Martin jest producentem wykonawczym. 1. sezon liczyć będzie dziesięć odcinków.

Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana, ale pewne jest, że serial pojawi się w serwisie w 2019 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA