REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Wiemy już jak będą wyglądać nowe Żółwie Ninja – zobaczcie zwiastun Teenage Mutant Ninja Turtles

Trochę się zebrało plotek i niedomówień na temat remake’u Teenage Mutant Ninja Turtles - począwszy od fabuły a kończąc na wyglądzie nowych Żółwi Ninja. Niestety, ale trailer zdradza nam tylko wygląd zmutowanych Żółwi, na odpowiedzi na resztę pytań prawdopodobnie będziemy musieli trochę poczekać.

27.03.2014
16:22
Wiemy już jak będą wyglądać nowe Żółwie Ninja – zobaczcie zwiastun Teenage Mutant Ninja Turtles
REKLAMA

REKLAMA

Znamienne jednak są słowa Williama Fichtnera (wcialającego się w postać Shreddera), który mówi – boże dopomóż – Megan Fox (April O’Neal , towarzyszkę i przyjaciółkę Żółwi) o tym, że „ci herosi nie urodzili się tacy, ale zostali stworzeni” przez… no właśnie, przez Shreddera i ojca April? O co tutaj chodzi? Shredder tworzy badnę zmutowany Żółwi, żeby oczyszczać miasto z kryminalistów?

Z oficjalnej notki dotyczącej fabuły wynika, że Shredder i jego Foot Clan trzymają w garści służby policyjne oraz władze Nowego Jorku. Przyszłość jest miasta jest ponura, dopóki na horyzoncie nie pojawiają się czterej bracia, których powołaniem okazuje się zotać Teenage Mutant Ninja Turtles. Żółwie Ninja muszą współpracować z nieustraszoną dziennikarką April, aby uratować miasto od diabolicznego planu Shreddera. Jak to się ma do tego co pokazuje zwiastun? Nie mam zielonego pojęcia.

No dobra, takie odstępstwo od kanonu brzmi intrygująco, chociaż to wielka zmiana, to nie spisuję filmu na straty, może Michael Bay (reżyser Teenage Mutant Ninja Turtles) wybroni się z tego, tworząc po prostu dobry film. Jednego jednak nie mogę już na tym etapie wybaczyć… wyglądu nowych Żółwi Ninja! W momencie, gdy Michaelangelo zdejmuje maskę i odsłania swoją twarz, musiałem wstrzymać oddech. Mam nadzieję, że to jedyna scena w filmie ze zdejmowaniem maski przez któregokolwiek z Żółwi Ninja.

REKLAMA

Oczywiście jaki będzie efekt końcowy przekonamy się dopiero w kinie, premiera Teenage Mutant Ninja Turtles 8-go sierpnia 2014 roku.

PS Jak te ogromne żółwie mieszczą się w kanałach?!

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA