REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Rodzinne waśnie superbohaterów. Zobaczcie zwiastun „The Umbrella Academy” od Netfliksa

Poznajcie nowych superbohaterów Netfliksa z serialu „The Umbrella Academy”. Może nie wyglądają jak posągowi przedstawiciele tego gatunku, ale z pewnością dostarczą nam mnóstwo emocji.

24.01.2019
18:30
zwiastun The Umbrella Academy
REKLAMA
REKLAMA

Pewnego dnia w 1989 roku rodzi się czterdzieścioro troje dzieci. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, że żadna z matek niemowlaków poprzedniego dnia nie była w ciąży. Ten fenomen nie umknął ekscentrycznemu miliarderowi, Sir Reginaldowi Hargreevesowi. Mężczyzna bardzo interesował się dziećmi, które przyszły w tych niezwykłych okolicznościach na świat, do tego stopnia, że postanowił siódemkę zaadoptować. Tym samym stworzył swego rodzaju organizację, którą nazwał The Umbrella Academy. Przyszywane rodzeństwo uczyło się w niej, jak wykorzystywać swoje niezwykłe, nadprzyrodzone moce.  Jednak nie wszystko poszło zgodnie z planem Hargreevesa. Gdy rodzeństwo przeżywało wspólnie swoje nastoletnie lata, niecodzienna rodzina rozpadła się na dobre.

Zwiastun „The Umbrella Academy” pokaże nam innych superbohaterów.Po latach rodzeństwo, a właściwie sześcioro z nich, spotyka się ponownie na wieść o śmierci swojego adopcyjnego ojca. Okazuje się, że okoliczności odejścia Sir Reginalda Hargreevesa są co najmniej zastanawiające. Luther, Diego, Allison, Klaus, Numer Pięć i Vanya decydują się wspólnymi siłami rozwikłać zagadkę, która otacza ostatnie chwile zmarłego ojca. Dodatkowo jedno z nich odkrywa, że nad światem wisi bliskie widmo rychłego końca. Aby przezwyciężyć przeciwności losu oraz odkryć skrzętnie skrywane tajemnice, rodzeństwo będzie musiało ściśle ze sobą współpracować. Jednak to okaże się trudniejsze, niż ktokolwiek mógłby się spodziewać. Lata sporów i niedomówień, ale także różnic w charakterach i umiejętnościach szybko dadzą o sobie znać.

Serial „The Umbrella Academy” jest telewizyjną adaptacją serii popularnych komiksów i powieści graficznych współtworzonych przez Gararda Waya oraz Gabriela Bá. Ich wydawcą jest Dark Horse Comics, odpowiedzialny między innymi za najnowszą komiksową adaptację Wiedźmina.

REKLAMA

W produkcji zagrali między innymi Ellen Page, Tom Hopper, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, David Castañeda, Aidan Gallagher, Cameron Britton i Mary J. Blige. Twórcą telewizyjnej adaptacji jest Steve Blackman, który do tej pory pracował przy „Altered Carbon” oraz „Fargo”.

„The Umbrella Academy” zadebiutuje na platformie Netflix już 15 lutego.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA