REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Forky namiesza w świecie Chudego. Zwiastun „Toy Story 4” zapowiada rewolucję w życiu zabawek

Dzieci dorastają, zmieniają się i porzucają swoje zabawki. Te drugie jednak pozostają wciąż takie same. Zwiastun „Toy Story 4” pokazuje, że tematem nadchodzącego filmu będzie rola zabawek w życiu dzieciaków.

19.03.2019
15:21
zwiastun toy story 4
REKLAMA
REKLAMA

Jest taki czas w życiu każdego z nas, że porzucamy zabawki typowo dziecięce na rzecz innych rozrywek. Te jednak przez całe swoje życie mają jedną misję. Szeryf Chudy od zawsze funkcjonował w przekonaniu, że jego najważniejszym zadaniem jest dbanie o swojego dziecięcego właściciela, niezależnie czy był nim Andy, czy Bonnie. Najnowsza część kultowej bajki Disneya powraca na ekrany światowych kin już za kilka miesięcy. A wraz z nią dokona się prawdziwa rewolucja w świecie zabawek Bonnie.

Sprawcą zamieszania okaże się ktoś zupełnie nowy.

Oficjalny zwiastun „Toy Story 4” wskazuje, że to Forky, pokraczna zabawka stworzona przez Bonnie w szkole, będzie powodem wielkiej zmiany w życiu głównych bohaterów. Forky jest zdezorientowany i nie potrafi sobie poradzić w swojej nowej roli. Zdaje sobie sprawę, że pierwotnie był po prostu narzędziem codziennego użytku. Przeżywa swego rodzaju kryzys osobowości, który postanawia zażegnać, ratując się ucieczką. Pech sprawia, że śmiała próba ma miejsce, gdy Bonnie wraz ze swoimi zabawkami i rodzicami udaje się w podróż. Ożywiony widelec wyskakuje więc przez okienko pędzącego auta, a wraz za nim Chudy, który jest przekonany, że musi chronić Bonnie.Chudy wraz z Forkym spotkają starą znajomą tego pierwszego, Pastereczkę Bou. Ta pokaże bohaterom nowy, dotąd im nieznany świat, gdzie nie istnieje obowiązek dbania o swoich właścicieli.

REKLAMA

„Toy Story 4” wyreżyserował Josh Cooley. Producentami obrazu są Jonas Rivera oraz Mark Nielsen. Swojego głosu animowanym bohaterom użyczyli między innymi Tony Hale (Forky), Tom Hanks (Szeryf Chudy), Annie Potts (Pastereczka Bou), Tim Allen (Buzz Astral), czy Joan Cusack (Jessie).

Światowa premiera „Toy Story 4” odbędzie się 21 czerwca 2019 roku. Polscy fani będą musieli poczekać na emisję filmu do 9 sierpnia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA