REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki
  3. Seriale /
  4. VOD

Premiera serialu „Żywioły Saszy” w Playerze jeszcze tej jesieni. Do obsady dołączyli m.in. Jakubik, Trela i Konieczna

Oparty na kryminalnej powieści Katarzyny Bondy serial „Żywioły Saszy — Ogień” zadebiutuje na platformie Player.pl jeszcze jesienią tego roku. Oprócz Magdaleny Boczarskiej, która wcieli się w Saszę Załuską, do obsady dołączyli kolejni znani aktorzy.

19.08.2020
11:39
zywioly saszy ogien katarzyna bonda lampiony player
REKLAMA
REKLAMA

Jak informowaliśmy kilka dni temu, TVN przygotowuje nowy serial oparty na prozie Katarzyny Bondy. W „Żywiołach Saszy” w tytułową Saszę Załuską wcieli się Magdalena Boczarska. Portal Wirtualne Media ustalił, że premiery serialu na Playerze możemy spodziewać się jeszcze w tym roku — choć na razie nie padła konkretna data, wiadomo, że produkcja zadebiutuje w serwisie późną jesienią.

Sasza Załuska i jej żywioły: o czym jest ta historia?

Na serię o Saszy Załuskiej składają się cztery tomy: „Pochłaniacz”, „Okularnik”, „Lampiony” i „Czerwony Pająk” (serial Playera ma być adaptacją „Lampionów”). Saga opowiada o profilerce, która wspomaga policję w ustalaniu tożsamości nieznanych sprawców przestępstw. W przeciwieństwie do techników kryminalnych, rolą Załuskiej jest zebranie jak największej liczby „śladów” psychologicznych, które złożyłyby się na spójny profil przestępcy. Akcja „Lampionów” toczy się w Łodzi, a wraz z odkrywaniem kolejnych kart dotyczących niewyjaśnionych zbrodni, bohaterka konfrontuje się z własną, nie mniej mroczną przeszłością.

Boczarska w otoczeniu gwiazd

Dziś poznaliśmy nazwiska kolejnych gwiazd, które dołączyły do obsady „Żywiołów Saszy”. Magdalenie Boczarskiej na planie będą partnerować m.in. Arkadiusz Jakubik, Piotr Cyrwus, Aleksandra Konieczna, Jerzy Trela, Mirosław Haniszewski, Marcin Czarnik i Krzysztof Dracz.

Za reżyserię serialu odpowiada Kristoffer Rus („Naturalni”, „Rodzinka.pl”), a za scenariusz Dana Łukasińska i Michał Wawrzecki we współpracy z Darią Rogozińską i Dorotą Chamczyk.

Jak przekonują producenci, to sukcesy takich tytułów jak m.in. oparta na prozie Remigiusza Mroza „Chyłka”, sprawiło, że Player wyraził zainteresowanie adaptacją kolejnej rodzimej powieści:

Popularność takich produkcji jak „Chyłka” czy „Szadź” jest dowodem na to, że widzowie szukają lokalnego kontentu, na podstawie swoich ulubionych powieści kryminalnych. Dzięki pracy scenarzystów-adaptatorów mają możliwość, by zobaczyć je na ekranie.  Stąd decyzja, by bohaterką najnowszej produkcja Player Original była właśnie Sasza Załuska - postać znana z bestsellerów Katarzyny Bondy. To kolejny krok w konsekwentnym budowaniu naszej własnej biblioteki

— mówi Wirtualnym Mediom Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający Player.pl.

REKLAMA

* Zdjęcie główne: Facebook.com/katarzyna.bonda

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA