REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. Seriale /
  4. VOD
  5. Netflix

2. sezon serialu „The OA” wreszcie na Netfliksie. Kilkanaście nowych tytułów pojawiło się dzisiaj w serwisie

Jest piątek, a to przynajmniej na Netfliksie oznacza moc premier. Tym razem użytkownicy platformy będą mogli wybierać spośród kilkunastu nowych pozycji, w tym długo wyczekiwanego 2. sezonu „The OA”.

22.03.2019
9:35
oa netflix premiery
REKLAMA
REKLAMA

W minionych dniach oficjalnie rozpoczęła się wiosna. Powietrze jest jakby lżejsze, słońca do czerwca będzie już tylko przybywać, a gdzieniegdzie można nawet dojrzeć pierwsze pąki na drzewach. Netflix jednak może nas skutecznie jeszcze zatrzymać na kanapach, gdyż w serwisie pojawiły się kolejne nowości. Jeśli więc nie mieliście jeszcze żadnych planów na wieczór, warto spojrzeć na piątkowe premiery. A jeśli już coś zaplanowaliście, to zawsze możecie te plany zmienić na rzecz odpoczynku z ulubionymi serialami i filmami.

Piątkowe premiery na Netfliksie – na co warto zwrócić uwagę?

„The OA” zachwyciło użytkowników Netfliksa blisko 2,5 roku temu. Absolutnie wyjątkowy, wielowątkowy i zagmatwany serial doczekał się w końcu swojej kontynuacji, którą możemy zobaczyć już dziś. Tym razem podążamy z główną bohaterką produkcji do alternatywnego wymiaru. Tam Prairie jest rosyjską dziedziczką, jednak wciąż unosi się nad nią widmo oprawcy, Hapa. Kiedy protagonistka usiłuje odnaleźć się w nowej rzeczywistości, na swojej drodze spotyka prywatnego detektywa. Wspólnie próbują rozwikłać tajemnicę zaginięcia nastolatki, Michelle Vu.

Jak pokazało w zeszłym roku „Bohemian Rhapsody”, opowieści o zespołach muzycznych to świetny pomysł na popularny film. Między innymi tym założeniem mogli się kierować twórcy produkcji „Brud”. Opowiada ona o jednej z najbardziej kontrowersyjnych, amerykańskich kapeli – Motley Crue. Niezwykle szczery, a momentami wręcz brutalny film pokazuje czterech buntowników oraz ich drogę na szczyt. Produkcja oparta jest o bestsellerową autobiografię zespołu.

Jeśli szukacie dobrego kina akcji, skierujcie się ku filmowi „Rock’N’Rolla”. Londyński gangster, Lenny Cole wdaje się w szemrane interesy z rosyjskim miliarderem Urim. Bogacz chce wykupić ziemie w stolicy Wielkiej Brytanii. Do tego celu używa brudnych pieniędzy. Gdy na rynku pojawiają się miliony dolarów, gotówką zaczynają się interesować przestępcy z okolicy.

W 4. sezonie „Gotham” powracamy do najbardziej skorumpowanego miasta w popkulturze. Tam podążamy śladem Jamesa Gordona oraz Bruce’a Wayne’a. Przestępczym światem Gotham rządzi Pingwin, który wydał dla wszystkich przestępców w mieście nakaz uzyskania zgody przed jakąkolwiek nielegalną aktywnością. Sprawy się jednak komplikują, gdy Jim udaje się do Carmine’a Falcone'a.

Netflix – pełna lista premier z 22 marca 2019 roku:

Wilk w owczej skórze

The Rolling Stones Olé, Olé, Olé!

Rock’N’Rolla

Blue Jasmine

Carrie Pilby

Brud

Delhi Crime

Kroniki Kryminalne: Kandydat

The OA (2. sezon)

Carlo & Malik

W rytmie bossa novy

Selling Sunset

Fatamorgana

ReMastered: Masakra Miami Showband

Karolek z Naklejkowa

Supersamiec

REKLAMA

Gotham (4. sezon)

Hancock

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA