REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Na planie 2. sezonu „Wiedźmina” od Netfliksa wrze. Nowi aktorzy dołączyli do obsady

Twórcy „Wiedźmina” pracują w pocie czoła nad 2. sezonem serialu, a my co chwilę otrzymujemy nowe informacje dotyczące produkcji i jej obsady. Właśnie poznaliśmy nazwiska kolejnych aktorów, których zobaczymy na ekranie.

10.03.2020
12:39
2. sezon Wiedzmina. Nowi aktorzy dołączają do obsady
REKLAMA
REKLAMA

Zdjęcia do 2. sezonu „Wiedźmina” ruszyły niemal tydzień wcześniej niż planowano. Od tamtej pory regularnie częstowani jesteśmy nowymi zdjęciami czy informacjami z produkcji. Do premiery jeszcze daleko, ale atmosfera już jest całkiem gorąca. Nie zabrakło bowiem zaskoczeń (Kim Bodnia zagra Vesemira). Fani już nie mogą się doczekać, a tymczasem jedni zaangażowani w projekt aktorzy pracują, a inni się rozluźniają.

Niezastąpione w dostarczaniu newsów na temat „Wiedźmina” Redanian Intelligence poinformowało o nowych członkach obsady 2. sezonu serialu na podstawie sagi Andrzeja Sapkowskiego. Dowiedzieliśmy się, że w produkcji pojawi się Andrew Paul i Guy Samuels.

Sceny z udziałem Andrew Paula zostały już nagrane, o czym poinformowała agencja Stevenson Withers. Nie wiadomo jednak, w jakiej roli go zobaczymy. Aktor znany jest z brytyjskich seriali „The Bill”, „Eastenders” czy „Coronation Street”.

Guy Samuels do tej pory grywał mniejsze role w filmach i telewizji.

Tym razem nie będzie inaczej. Jak informuje wspomniany portal wcieli się w „Strażnika”. Nie wiadomo dokładnie, w jakiego, bo może być zwykłym strażnikiem miejskim bądź jednym z żołnierzy armii któregoś z królestw.

Możemy też przytoczyć, że zgodnie z informacjami podanymi na IMDB Aisha Fabienne Ross grająca czarodziejkę Lydię van Bredevoort pojawi się w 5. i 8. odcinku 2. sezonu. Dodatkowo wcielająca się we Francescę Mecia Simson pojawi się w 7 epizodach, a Kima Bodnię czyli Vesemira zobaczymy w jednym.

I kiedy cała ekipa ciężko pracuje, albo swoją pracę skończyła serialowi Lambert i Eskel postanowili chwilę się rozluźnić. Na swoich mediach społecznościowych aktorzy Thue Ersted Rasmussen i Paul Bullion podzielili się zdjęciami z koleżeńskiego wyjścia na piwo.

REKLAMA

Premierę 2. sezonu „Wiedźmina” zaplanowano na 2021 rok.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA