REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Tajemnica goni tajemnicę. Netflix ujawnił tytuły odcinków 3. sezonu „Stranger Things”

3. sezon „Stranger Things” nie pozwala fanom zapomnieć o sobie. Zaledwie kilka dni po ogłoszeniu oficjalnej gry dostaliśmy zapowiedź samego serialu, a w niej… tytuły nadchodzących odcinków.

10.12.2018
9:44
3. sezon „Stranger Things”
REKLAMA
REKLAMA

Po miesiącach oczekiwań i ciszy, ostatnie kilka dni było z pewnością wielką przyjemnością dla fanów „Stranger Things”. Najpierw twórcy serialu, Matt i Ross Dufferowie zapowiedzieli powstanie kolejnej gry, która będzie operować wśród wydarzeń nadchodzącego sezonu. A dzisiejszej nocy dostaliśmy oficjalną zapowiedź trzeciej odsłony przygód w Hawkins. Oczywiście, jak przystało na „Stranger Things”, oficjalny materiał jest bardzo tajemniczy i tylko potęguje liczbę pytań, jakie mamy odnośnie do kolejnego sezonu.

3. sezon „Stranger Things” zapowiada się równie tajemniczo, co poprzednie odsłony.

Nowe wideo nie pokazuje żadnego ujęcia ze zbliżającej się trzeciej odsłony. Zamiast tego oglądamy pojawiające się tytuły kolejnych odcinków sezonu, a wszystko w akompaniamencie dobrze znanej wszystkim fanom melodii z napisów początkowych serii. Tytuły odcinków to: „Suzie, słyszysz mnie?”, „Szczury z supermarketu”, „Sprawa zaginionego ratownika”, „Próba sauny”, „Źródło”, „Urodziny”, „Ukąszenie” oraz „Bitwa o Starcourt”.

Mimo że zapowiedź nastręcza nam szeregu nowych pytań, to również udziela odpowiedzi na dwa pytania. Po pierwsze dowiadujemy się, że kolejna odsłona „Stranger Things” będzie się rozgrywać latem 1985 roku. To oznacza sporą zmianę w stosunku do poprzednich sezonów, których akcja rozgrywała się w trakcie roku szkolnego. Po drugie oficjalne została potwierdzona informacja, że 3. sezon „Stranger Things” powróci w 2019 roku.

Z wcześniejszych informacji wiemy, że jednym z ważniejszych punktów serialu ma być centrum handlowe w Hawkins. Na to wskazują też niektóre z tytułów odcinków. Jednak czyje urodziny będziemy obserwować w zbliżającej się odsłonie? I co się stało z zaginionym ratownikiem? I o co właściwie chodzi z tym ugryzieniem?

REKLAMA

Wszystkich odpowiedzi możemy się spodziewać w 2019 roku, gdy zadebiutuje 3. sezon.

Tymczasem dotychczasowe odcinki obejrzycie na Netfliksie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA