REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Jakim detektywem będzie Mahershala Ali? O tym przekonamy się dziś w nocy wraz z premierą nowego „True Detective”

Gotowi na 3. sezon antologii kryminalnej „Detektyw”? Już dzisiaj w nocy przekonamy się, jak poradził sobie z nowym wyzwaniem Mahershala Ali oraz, czy nowy sezon bardziej przypomina pierwszą, czy drugą odsłonę serii.

13.01.2019
17:00
3. sezon True Detective
REKLAMA
REKLAMA

Trzecia odsłona antologii opowie historię makabrycznej zbrodni, która pozostaje nierozwiązana przez kilka dekad. Akcja serialu toczy się w sercu hrabstwa Ozark. Widzowie będą śledzić próby jej rozwiązania w trzech różnych okresach. W 2015 roku spotykamy emerytowanego detektywa Wayne’a Haysa (Mahershala Ali), który wraca do dalekich wspomnień. 35 lat wcześniej wraz ze swoim partnerem Rolandem Westem (Stephen Dorff) próbował rozwikłać sprawę tajemniczego zaginięcia dwójki rodzeństwa, 12-letniego Willa oraz 10-letniej Julii Purcell. To, co wydawało się z początku typowym porwaniem, przerodzi się w zbrodnię, ciągnącą się przez kilka dekad. W rolach głównych, oprócz wspomnianej dwójki aktorów, zobaczymy jeszcze Carmen Ejogo, która zagra nauczycielkę i pisarkę Amelię Reardon.

Kolejna odsłona „Detektywa” będzie liczyć osiem odcinków.

Zdjęcia do niej powstawały w północnozachodniej części stanu Arkansas w Stanach Zjednoczonych. Pomysłodawcą, a także autorem scenariusza i reżyserem części epizodów jest po raz kolejny Nic Pizzolatto. Wśród współautorów scenariusza znaleźli się także David Mitch oraz Graham Gordy.

Pierwsza część antologii kryminalnej ukazała się w 2014 roku i zebrała świetne recenzje zarówno od krytyków, jak i widzów. Druga odsłona, której premiera odbyła się w rok po pierwszym sezonie, spotkała się z mieszanymi opiniami. W konsekwencji los trzeciej części był niepewny i na 3. sezon „Detektywa” musieliśmy czekać aż cztery lata. Jednak to już koniec wyczekiwania.

3. sezon „True Detective” pojawi się już dzisiaj w nocy.

Pierwszy odcinek trzeciej serii zostanie wyemitowany w nocy z niedzieli na poniedziałek na kanale HBO 14 stycznia o 03:00 nad ranem. Zaraz po nim, o 04:00, pojawi się drugi epizod. Dla wszystkich fanów, którzy nie dotrwają do tak późnych godzin lub z różnych przyczyn nie będą mogli obejrzeć w tym czasie „Detektywa”, powtórka obu premier została zaplanowana tego samego dnia o 20:10 oraz 21:10 na kanale HBO.

Oba epizody będą dostępne od rana na HBO GO. Następnie, co poniedziałek, będziecie mogli obejrzeć nowe odcinki serii kolejno o 03:00 oraz 20:10.

REKLAMA

_________________________________________________________________________________________

Dziękujemy, że wpadłeś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA