REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Już jutro 3 sezon Twin Peaks w HBO GO. Gotowi na wczesną pobudkę?

Już jutro w HBO GO obejrzymy cztery pierwsze części 3 sezonu serialu Twin Peaks. Epizody, trwające łącznie około 4 godziny, zostaną udostępnione w usłudze o godzinie 3:00, równocześnie z premierą światową.

21.05.2017
20:00
3 sezon Twin Peaks w HBO GO. Zobaczymy 4 pierwsze części naraz!
REKLAMA
REKLAMA

22 maja 2017 roku to od dawna wyczekiwany dzień przez fanów Miasteczka Twin Peaks. Po 25 latach spotkamy znanych bohaterów, których historię śledziliśmy przez 30 odcinków, na które składają się dwa pierwsze sezony serialu.

 class="wp-image-38996"

W trzecim sezonie Twin Peaks pojawią się też nowe twarze. Pełna lista aktorów i aktorek, których zobaczymy na srebrnym ekranie, jest dostępna TUTAJ.

Akcja nowej serii osnuta jest tajemnicą.

Finał drugiego sezonu serialu od zakończenia emisji Twin Peaks jest jednym z najbardziej dyskutowanych zakończeń produkcji telewizyjnych. David Lynch przed premierą trzeciej serii nie zdradził, jak potoczy się akcja w nowych odcinkach, ani jakie wątpliwości fanów zostaną rozwiane. Oszczędne trailery i nieduża liczba zdjęć nie wyjaśniły, czego możemy się spodziewać. Liczę na to, że klimat poprzednich odcinków zostanie utrzymany. Ja nie mogę doczekać się spotkania z agentem Dale'em Cooperem i mam nadzieję, że już w pierwszej części trzeciego sezonu spróbuje gdzieś wiśniowego placka, popijając go czarną kawą.

Pytania przed trzecią serią się mnożą. Co z Bobem i Cooperem? Jak skończyła Annie? Jak poradzili sobie Shelly i Bob? Czy Lucy i Andrew doszli do porozumienia? I co ze złem, czającym się w lasach?

Twin Peaks po 25 latach class="wp-image-84640"
REKLAMA

Dwie pierwsze części Twin Peaks pojawią się w HBO3 w poniedziałek, 22 maja o 3:00 nad ranem. Serial zostanie też wyemitowany w HBO o 22:10. W HBO GO obejrzymy od razu pierwsze cztery części nowej produkcji. W kolejnych tygodniach będziemy dostawać po jednym epizodzie trzeciego sezonu Twin Peaks. Trzeci sezon liczyć będzie łącznie 18 odcinków.

Pierwszy i drugi sezon Miasteczka Twin Peaks oraz film Davida Lyncha Twin Peaks: Ogniu, krocz za mną można już zobaczyć w serwisie HBO GO.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA