REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Westworld odkryje nowe tajemnice. HBO ogłasza powstanie 3. sezonu serialu

Druga odsłona Westworld dopiero co miała swoją premierę, ale już teraz wiadomo, że seria HBO znów będzie hitem. Nietypowa kampania marketingowa i pozytywne recenzje pierwszych odcinków to dopiero początek. Westworld powróci na ekrany.

02.05.2018
9:38
Dziki Zachód jeszcze powróci. HBO zapowiada 3. sezon Westworld
REKLAMA
REKLAMA

Wyróżniona nagrodami Emmy seria opowiada historię niezwykłego parku rozrywki, w którym ludzie mogą się wcielać w bohaterów Dzikiego Zachodu. Pełniący role showrunnerów produkcji Jonathan Nolan i Lisa Joy pod tą prostą z pozoru opowieścią ukryli jednak cały arsenał tajemnic, zaskoczeń i twistów. Westworld szybko stał się serialem godnym Zagubionych i Miasteczka Twin Peaks. Fani produkcji prześcigali się w spekulacjach i teoriach dotyczących funkcjonowania parku i domniemanego człowieczeństwa hostów.

W 2. sezonie Westworld pokazane zostaną także inne parki rozrywki, w tym oparty o świat feudalnej Japonii Shogun World.

westworld season 3 hbo class="wp-image-159255"

Już po wyświetleniu pierwszych dwóch odcinków można założyć, że nowy sezon Westworld będzie sukcesem. Oglądalność premierowego odcinka w Stanach Zjednoczonych wyniosła ponad 2 mln widzów, co było lepszym wynikiem niż zanotował początek serii. Drugi epizod o tytule Reunion również osiągnął dobry wynik 1,85 mln odbiorców. Nie dziwi więc, że HBO nie zamierza czekać na dalszy rozwój wypadków.

Stacja już oficjalnie ogłosiła, że powstanie 3. sezon Westworld.

REKLAMA


Na razie nie wiadomo, kiedy możemy się spodziewać powrotu serialu, ani kto zasiądzie za jego sterami. Dotychczasowa praktyka sugeruje jednak, że nastąpi to trochę ponad rok po finałowym odcinku 2. sezonu. Między publikacją premierowych odcinków obu serii minęło bowiem szesnaście miesięcy. HBO jest znane z tego, że przykłada duże znaczenie do produkcji i zdjęć, które muszą mieć niemalże kinowy rozmach. A 3. sezon nie musi być końcem dobrych wieści dla fanów serialu.

Twórca Westworld, Jonathan Nolan zdradził niedawno w rozmowie dla Entertainment Weekly, że ma pomysł na kontynuowanie serii przez kilka kolejnych sezonów. Pozwala na to długowieczność hostów. Ile tajemnic odkryje przed nami jeszcze park i jego właściciele, korporacja Delos? Można założyć, że całkiem dużo, a ich rozwiązania nierzadko nie znają nawet grający w produkcji aktorzy.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA