REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Zdjęcia do 3. sezonu „Westworld” ruszają już w przyszłym miesiącu

Wygląda na to, że 3. sezon „Westworld” wkrótce zacznie nabierać fizycznych kształtów. Zdjęcia do kolejnej odsłony mają ruszyć już w przyszłym miesiącu, jednak na premierę  jeszcze trochę poczekamy.

12.02.2019
13:58
3 sezon Westworld
REKLAMA
REKLAMA

Jak zapowiedział niedawno Casey Bloys, dyrektor programowy HBO, w marcu, już po raz trzeci, ekipa „Westworld” powróci na plan zdjęciowy. Możemy więc spodziewać się kolejnego sezonu, który wywróci do góry nogami wszystko, co do tej pory sądziliśmy, że wiemy o uniwersum stworzonym przez Jonathana Nolana i Lisę Joy. I chociaż seriale robi się ostatnio coraz szybciej, w tym przypadku będziemy musieli jednak chwilę poczekać. We wspomnianej wypowiedzi Bloys nie chciał potwierdzić, czy będziemy mieli szansę obejrzeć kolejną odsłonę serialu jeszcze w tym roku. A zatem 3. sezon „Westworld” pojawi się najprawdopodobniej w 2020 roku.

Wiadomość o odległej premierze 3. sezonu „Westworld” nie dziwi.

Niektórzy producenci i twórcy ostatnio zaczęli rozpieszczać swoich fanów, maksymalnie skracając czas przerwy między poszczególnymi sezonami. Jednak warto zauważyć, że „Westworld” do takich produkcji nigdy nie należał. Przerwa pomiędzy pierwszym a drugim sezonem liczyła sobie kilkanaście miesięcy. Z dotychczasowych informacji dotyczących trzeciej odsłony, możemy się spodziewać analogicznego odstępu czasowego, jeśli nie większego.

Świat „Westworld” staje się coraz bardziej skomplikowany.

Przerwa między sezonami może się wydłużyć nie tylko ze względu na przyjętą politykę twórców, czy też HBO. Pierwszorzędną kwestią może się okazać czas, którego potrzebuje ekipa, aby stworzyć kolejną część serialu. „Westworld” tylko w zeszłym sezonie powiększył się o kolejne światy i bohaterów. Nie jest także wykluczone, że 3. sezon „Westworld” na dobre pożegna się ze światem Dzikiego Zachodu. Po pierwsze ze względu na przedstawienie nowych, fikcyjnych światów. A po drugie ze względu na wkroczenie niektórych bohaterów do realnego świata.

Jak mówił sam Jonathan Nolan w zeszłym roku w wywiadzie dla Entertainment Weekly:

Nie chcemy się powtarzać. A ambicją hostów jest uczenie się i odkrywanie świata poza ich własnym światem. Kim jesteśmy my [twórcy], by stanąć im na drodze?

Nowości w obsadzie aktorskiej.

Kolejnej odsłonie hitu HBO będą towarzyszyły także zmiany wśród aktorów. Po pierwsze do stałej obsady serialu ma dołączyć Aaron Paul. Aktor, znany przede wszystkim ze swojej roli Jessego Pinkmana w „Breaking Bad”, ma wcielić się on w tajemniczą postać, o której jeszcze nic nie wiadomo. Po drugie najprawdopodobniej pożegnamy się z postacią młodego Williama. Grał go do tej pory Jimmi Simpson. Aktor ostatnio poinformował, że do tej pory nie został jeszcze zaproszony na plan trzeciej odsłony „Westworld”. Biorąc pod uwagę fakt, że zdjęcia ruszają już za miesiąc, wydaje się prawdopodobne, że nie zobaczymy tej postaci w najbliższym sezonie. A jeśli już miałaby się pojawić, to zapewne w bardzo epizodycznej roli.

REKLAMA

Do swoich ról mają powrócić gwiazdy serialu, czyli Evan Rachel Wood, Thadie Newton, a także Ed Harris i Anthony Hopkins. Zbliżający się sezon będzie przełomowy dla dwóch wymienionych aktorek. Wynegocjowały one swoje gaże, które mają dorównać tym, wypłacanym głównym męskim gwiazdom produkcji.

Dotychczasowe dwa sezony „Westworld” są dostępne na HBO GO.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA