REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

4 dni promocji na książkowe oryginały słynnych adaptacji filmowych w formacie e-booków

Reżyserowie zainspirowani cudzą historią najpierw poznają książkę, później tworzą z niej film. Natomiast przeciętny odbiorca kultury bardzo często działa na odwrót - słyszy o głośnym filmie, po czym sięga po jego książkowy pierwowzór. Teraz jest to łatwiejsze, dzięki promocji na "filmowe" e-booki.

Oczywiście w przypadku perełek literatury, wspomniane zjawisko nie jest regułą. W końcu starsi czytelnicy znali Tolkienowskiego Władcę Pierścieni, zanim swoje ręce położył na nim Peter Jackson. Mimo to, choć Stephen King jest postacią co najmniej dobrze rozpoznawalną, spora część kinowej widowni dopiero po napisach początkowych uświadmia sobie, że filmy takie jak "Zielona Mila" to historie oparte na jego książkach.

20.02.2013
20:58
Promocje e-booków, które doczekały się hitowych ekranizacji - SPlay
REKLAMA
REKLAMA

Właśnie wymieniona powieść opowiadająca o losach skazańców w bloku śmierci jest jednym z obiektów najnowszej promocji seriwsu Nexto. Codziennie na portalu, aż do niedzieli ukazywać się będzie jedna książka, której popularność wzrosła po ukazaniu się jej adaptacji filmowej. Pełna rozpiska wraz z obniżkami w stosunku do obecnych cen poniżej:

REKLAMA

21.02 - Zielona mila  -40%
22.02 - Stowarzyszenie umarłych poetów -40%
23.02 - Uwodziciel. Bel Ami -30%
24.02 - Czarny czwartek  -56%

Jeśli więc powyższe tytuły znasz tylko z kina (lub VOD), warto zastanowić się nad skorzystaniem z tej atrakcyjnej oferty.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA