REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Michael Bay i Ryan Reynolds łączą siły w nowym filmie Netfliksa. „6 Underground” z ostatnim zwiastunem

W roli głównej Ryan Reynolds, za kamerą Michael Bay, a w roli dystrybutora serwis Netflix. Wiele wskazuje na to, że nowy thriller akcji - „6 Underground” - będzie hitem. Produkcja właśnie doczekała się finałowego zwiastuna, który pojawił się w sieci zaledwie kilka dni przed premierą na Netfliksie.

09.12.2019
18:33
6 underground netflix zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

Netflix w ostatnich miesiącach zrobił wiele, żeby zdjąć z siebie łatkę platformy oferującej filmy gorszej jakości od konkurencji. Dlatego do biblioteki serwisu dołączyło wiele ambitnych, artystycznych produkcji takich jak „Irlandczyk”, „Dwóch papieży” czy „Historia małżeńska” (wszystkie trzy znalazły się na liście nominowanych do Złotych Globów). Popularności serwisu nie buduje się jednak tylko poważnymi dramatami. Nie zaszkodzi od czasu do czasu zaoferować swoim użytkownikom również nowy film akcji.

„6 Underground” to najnowsze dzieło Michaela Baya, czyli hollywoodzkiego specjalisty od wybuchów, szalonych pościgów i efektów specjalnych. Produkcja opowie historię szóstki śmiałków, którzy postanawiają sfingować własną śmierć, żeby móc bez przeszkód i pod przykrywką polować na najniebezpieczniejszych kryminalistów świata. Jak pokazuje nowy trailer w gronie bohaterów znajdziemy m.in. akrobatę, lekarkę i szpiega.

Całym przedsięwzięciem w „6 Underground” pokieruje mężczyzna znany jako Jeden (Ryan Reynolds).

Wydaje się, że Netflix podjął decyzję o opublikowaniu kolejnego zwiastuna, bo początkowe materiały promocyjne spotkały się z dużą liczbą negatywnych reakcji. Media skrytykowały przede wszystkim oficjalny plakat, ale część widzów narzekała też na pierwszy trailer, z którego nieszczególnie wynikało, jaką produkcją będzie „6 Underground”. A platformie z pewnością zależy na powodzeniu nowego filmu Michaela Baya. Zwłaszcza, że jej budżet wyniósł aż 150 mln dolarów.

  • Czytaj także: Produkcja z Reynoldsem w roli głównej to tylko jedna z kilkunastu nowości platformy Netflix w tym tygodniu. Pełną listę znajdziecie TUTAJ.
REKLAMA

Za scenariusz „6 Underground” odpowiadają Paul Wernick i Rhett Reese, którzy napisali też skrypty obu części serii „Deadpool”, a ostatnio trafili do kin wraz z „Zombieland: Kulki w łeb”. Pozostaje trzymać kciuki, żeby ich współpraca z Ryanem Reynoldsem ponownie przyniosła owoce. Obok gwiazdora na ekranie pojawią się też m.in. Melanie Laurent (znana z „Bękartów wojny”), Corey Hawkins, Dave Franco („Disaster Artist”), Ben Hardy i James Murray.

„6 Underground” trafi na platformę Netflix już 13 grudnia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA