REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Adele prezentuje kolejny kawałek z najnowszej płyty, "Million Years Ago"

Trudno choć na chwilę zamilknąć na temat Adele, która co i rusz dostarcza tematów mediom. Jej singiel "Hello" rozprzestrzenił się wiralowo, artystka zdecydowała, że nie udostępni swojego nowego albumu na serwisach streamingowych, jej płyta pobiła rekord sprzedaży, a cały Internet oszalał i codziennie pojawiają się nowe covery, remiksy utworów Adele. Pojawiają się także kawałki z jej krążka, które piosenkarka prezentuje podczas różnych show na wizji.

26.11.2015
10:51
Adele prezentuje kolejny kawałek z najnowszej płyty, "Million Years Ago"
REKLAMA
REKLAMA

Ostatnio w programie "Today" Adele zaprezentowała numer Million Years Ago pochodzący z albumu "25". Do tej pory w Sieci pojawiły się materiały, w których usłyszeć mogliśmy takie utwory jak Hello, When We Were Young i Water Under the Bridge. Każdy z nich jest nieco inny, ale każdy zawiera w sobie to, za co tłumy pokochały Adele. Jest refleksyjnie, zmysłowo, nostalgicznie. Adele wzrusza i uwodzi swoim głosem.

Ci, którzy nie zdecydowali się jeszcze na zakup nowego albumu artystki, mają kolejny powód, by zmienić swoją decyzję i naprawić ten błąd. Kawałek Million Years Ago jest naprawdę świetny. Tak jak i trzy pozostałe numery. Powrót Adele to jedna z najlepszych rzeczy, która mogła nas spotkać w tym roku, jeśli chodzi o rynek muzyczny.

Premiera płyty "25" miała miejsce 20 listopada 2015 roku. Na albumie znajduje się jedenaście kawałków.

Przeczytaj także:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA