REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix /

Ricky Gervais w nowym serialu. Znamy datę premiery „After Life” od Netfliksa

W tym roku gigant streamingu zaserwuje nam zwyczajowo kilka nowych własnych produkcji. Jedną z nich jest „After Life”, w którym poznamy losy komika dotkniętego tragedią. Znamy już dokładną datę premiery serialu.

16.01.2019
18:33
after life netflix ricky gervais
REKLAMA
REKLAMA

Ricky Gervais wciela się w Tony’ego, który dopiero co musiał się zmierzyć ze śmiercią swojej żony Lisy. Pogrążony w żałobie postanawia traktować życie, tak jakby nie miał nic do stracenia. Robi i mówi to, na co ma ochotę, nie licząc się z konsekwencjami i opinią innych. Dla otoczenia jest to nieoczekiwana zmiana, bo został zapamiętany jako zupełnie inna, pełna ciepła osoba. Nie pozostaje nic innego, jak zajęcie się facetem i próba uratowania go. Wykapana komedia z dobrze wyczuwalną nutą goryczy i cynizmu.

To rola wręcz stworzona pod Gervaisa. Nic w tym dziwnego, gdyż to właśnie on odpowiada zarówno za scenariusz, jak i reżyserię. Aktor zdążył już zasłynąć w świecie brytyjskiej komedii. Na ekranie pojawią się jednak również inni, wśród nich Kerry Godliman, Penelope Wilton, David Earl, Joe Wilkinson, Tom Basden, Diane Morgan, Tony Way, David Bradley czy Ashley Jensen.

„After Life” zadebiutuje na Netfliksie 8 marca.

Wraz z tą informacją platforma podzieliła się także zdjęciami z nadchodzącego serialu:

REKLAMA

Ten będzie liczyć sześć odcinków, z których każdy ma trwać około 1,5 godziny. Producentem serii jest Charlie Hanson, zaś producentami wykonawczymi zostali Gervais oraz Duncan Hayes.

Jeżeli ostrzycie sobie zęby na „After Life”, a nie macie jeszcze wykupionej subskrypcji serwisu, to warto o tym pomyśleć jak najszybciej. Netflix planuje wprowadzić podwyżki. Na dany moment nie obejmuje to Polski, ale nigdy nie wiadomo.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA