REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Disney opowie historię o tym, jak Dżin z "Aladyna" trafił do lampy

Świetne wyniki finansowe i pozytywne recenzje "Czarownicy" i "Kopciuszka" zachęcają Disneya do tworzenia kolejnych filmów aktorskich opartych na swoich popularnych animacjach. Tym razem padło na "Aladyna".

16.07.2015
9:03
Disney opowie historię o tym, jak Dżin z Aladyna trafił do lampy
REKLAMA
REKLAMA

Disney zamierza przygotować prequel "Aladyna" w wersji live-action, który opowiadać będzie o losach Dżina sprzed wydarzeń, które miały miejsce w filmie animowanym z 1992 roku. Dowiemy się z niego między innymi dlaczego i w jaki sposób trafił on do czarodziejskiej lampy. Widowisko znajduje się obecnie w bardzo wczesnej fazie produkcji, zatem szczegóły dotyczące obsady czy fabuły nie są jeszcze znane.

aladyn disney dżin
REKLAMA

Podobny zabieg Disney zastosował przy "Czarownicy", filmie, który miał swoją premierę w ubiegłym roku. Główną bohaterką była tam Diabolina - wiedźma ze "Śpiącej królewny", niegdyś pełna dobra i szlachetności, która w wyniku zdrady zmienia się w istotę o sercu z kamienia.

Prequel "Aladyna" będzie kolejnym widowiskiem Disneya z udziałem aktorów. Swoje premiery miały już wspomniana "Czarownica", "Kopciuszek" oraz "Alicja w Krainie Czarów". W produkcji znajdują się także "Piękna i Bestia", "Księga Dżungli", "Dumbo" oraz "Pinokio". Jeżeli film zostanie przyjęty równie dobrze co pozostałe, w planach jest także stworzenie aktorskiej wersji oryginalnego "Aladyna".

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA