REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

To już pewne! Mamy nowego Hana Solo

Kilka tygodni temu Internet lotem błyskawicy obiegła wieść, że spośród dwunastu kandydatów do odegrania roli nowego Hana Solo wybrany został Alden Ehrenreich. Od tej chwili oczekiwaliśmy na oficjalne potwierdzenie lub zaprzeczenie tej informacji. I właśnie się doczekaliśmy. 

06.05.2016
10:06
To już pewne! Mamy nowego Hana Solo
REKLAMA
REKLAMA

W związku z planowanym przez Disney spin-offem "Gwiezdnych wojen", który opowiadać ma o początkach bodaj najbardziej lubianej postaci z tej serii filmów, od miesięcy trwały poszukiwania odpowiedniego aktora, mającego się wcielić w Hana Solo. Harrison Ford zawiesił poprzeczkę bardzo wysoko, casting należał więc do zadań niełatwych. Spośród przeszło dwóch i pół tysiąca potencjalnych kandydatów, Disney - zdaniem zachodnich mediów - na poważnie rozważał 12 aktorów. Szanse na angaż mieli między innymi Dave Franco, Miles Teller, Blake Jenne, Jack Reynor czy Scott Eastwood. Choć wydawało się, że największe szanse ma ten ostatni, wybór ostatecznie padł na Aldena Ehrenreicha.

REKLAMA
han solo star wars class="wp-image-53485"

Ehrenreich to dwudziestosześcioletni amerykański aktor, urodzony w Kalifornii. Na koncie ma kilka filmów, ale najbardziej znany jest z „Ave, Cezar!”, produkcji braci Coen, w której wcielił się w Hobiego Doyle’a. Wybrano zatem kandydata, który nie jest wybitnie rozpoznawalny, ale jednocześnie zdołał już udowodnić swój talent. I choć w tej chwili trudno sobie wyobrazić w roli Hana Solo kogokolwiek innego niż Ford, trzymajmy kciuki, by po zaplanowanej na 2018 rok premierze spin-offu "Gwiezdnych wojen" Alden Ehrenreich przyćmił jego gwiazdę.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA