REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Młody Han Solo jeszcze nie raz powróci na ekrany. Alden Ehrenreich ma kontrakt na więcej filmów

Fani Hana Solo mogą zacierać ręce. Wygląda na to, że czeka nas jeszcze kilka spotkań z młodą wersją przemytnika. Alden Ehrenreich potwierdził, że jego umowa przewiduje zagranie postaci w trzech filmach.

25.04.2018
10:35
Alden Ehrenreich Han Solo
REKLAMA
REKLAMA

Gdy mówi się o postaciach, które nie były głównymi bohaterami filmów, ale mimo to zyskały najwięcej sympatii i rozgłosu, to Han Solo jest jedną z pierwszych, jakie przychodzą do głowy. Pilot Sokoła Millennium idealnie wpisuje się w wizerunek zabawnego i nieco sarkastycznego bohatera, który z miejsca staje się idolem wszystkich dzieciaków (i nie tylko) zasiadających przed ekranem. Główna w tym zasługa Harrisona Forda, który wcieleniem się w tę postać przebił się na pierwszy plan hollywoodzkich aktorów.

Choć w galaktycznej sadze przemytnik nigdy nie był równie ważny dla ogólnej fabuły, co Skywalkerowie, to wreszcie doczekał się swojego filmu. Han Solo: Gwiezdne wojny – historie, który zobaczymy w kinach już za miesiąc, przedstawi początki kariery młodego pilota. Tym razem w bohatera wcieli się Alden Ehrenreich. Początkowo część zagorzałych fanów mogła być sceptyczna. Większość niezbyt kojarzyła jego nazwisko, choć pojawił się już wcześniej w kilku filmach. Negatywne nastroje powodowały też doniesienia o tym, że Lucasfilm zapewnił mu trenera aktorstwa. Wygląda jednak na to, że ostatecznie studio jest zadowolone z postawy aktora.

Alden Ehrenreich potwierdził, że jego umowa przewiduje zagranie Hana Solo w trzech filmach.

To oznacza, że oprócz nadchodzącego spin-offu oryginalnej sagi aktor pojawi się jeszcze w dwóch produkcjach. Nie oznacza to jedna, że zobaczymy całą trylogię poświęconą wyłącznie przemytnikowi. Pamiętajmy, że powstawanie najnowszego dzieła Lucasfilm było naprawdę trudnym przedsięwzięciem, związanym z zatrudnieniem nowego reżysera i ponownym nakręceniem wielu scen. To oczywiście zwiększyło ogólne wydatki, a tego nie lubi żadna wytwórnia. O ewentualnej kontynuacji Hana Solo: Gwiezdnych wojen – historii Disney i Lucasfilm zdecydują dopiero po premierze, gdy pojawią się pierwsze reakcje fanów.

Ponadto Alden Ehrenreich może zagrać pilota w dowolnym innym filmie z uniwersum.

REKLAMA

W odwodzie wciąż jest ostatni film z trylogii spin-offów. Co do jego tematyki trwają różne spekulacje; mówi się m.in. o tym, że dotyczyć on będzie Boby Fetta lub Lando Calrissiana. Niewykluczone więc, że Solo mógłby wrócić do charakteru postaci drugoplanowej.

Han Solo: Gwiezdne wojny – historie trafi do kin 25 maja.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA