REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Kosmiczny łazik Audi pojawi się w Alien: Covenant, a potem… wyruszy w kosmos. Ten prawdziwy

Gdy pisałem o możliwych rozwinięciach serii Szybcy i wściekli, wspomniałem, że każda firma motoryzacyjna jest w stanie zapłacić gigantyczne pieniądze, aby ich logo pojawiło się wśród gwiazd. Nie dziwi mnie zatem, że Audi planuje zdobyć kosmos. Najpierw jednak łazik tej firmy zobaczymy w… Alien: Covenant.

28.04.2017
15:00
Łazik w filmie Alien
REKLAMA
REKLAMA

Mamy coraz więcej informacji o Alien: Covenant. Wiemy, co wydarzyło się między akcją tego filmu, a wcześniejszym Prometeuszem. Do tego możemy podejrzeć pierwsze cztery minuty najnowszego dzieła Ridleya Scotta. Teraz czas na doniesienia z czysto technologicznego frontu. W Alien: Covenant pojawi się lokowanie produktu, na którym skorzysta motoryzacyjna firma Audi.

To właśnie łazik Audi pojawi się w Alien: Covenant, pomagając w kolonizacyjnej misji statku Przymierze.

Zwróćcie uwagę, że w przeciwieństwie do futurystycznego oprogramowania i scenerii filmu, sam łazik wydaje się jak najbardziej rzeczywisty i materialny. To nie przypadek. Audi pracuje nad tym urządzeniem od 2015 roku, naprawdę chcąc wysłać je w kosmos. Łazik ma pomagać podczas badania naszego Księżyca, a firma marzy, że to właśnie ich logo pojawiło się w kosmosie przed konkurencją.

Nim (o ile) do tego dojdzie, łazik Audi zadebiutuje w filmie Alien: Covenant. Z tej okazji w Internecie pojawiło się nawet specjalne komercyjne wideo, przedstawiające maszynę w akcji. Na klipie reklamowym widać wnętrze kosmicznego statku Przymierze, a także jednego z członków załogi. Nie mogło zabraknąć również tytułowego Obcego, chociaż tym razem kosmiczna bestia pełni raczej marginalną rolę:

REKLAMA

Swoją drogą, to bardzo ciekawe, że załoga Przymierza korzysta z przestarzałego, datowanego na 2017 rok sprzętu. Wszakże akcja Alien: Covenant rozgrywa się w 10 lat po wydarzeniach z Prometeusza, co daje nam mniej więcej 2104 rok. Kto by tam jednak przejmował się detalami, gdy w grę wchodzą wielkie pieniądze związane z lokowaniem marki.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA