REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się
  3. Dramy

Amanda Bynes trafiła pod opiekę psychiatryczną. Aktorka błąkała się po ulicach Los Angeles

W niedzielę dyspozytornia numeru alarmowego 911 otrzymała niepokojący telefon. Okazało się, że po przebytym chwilę temu epizodzie psychotycznym i zatrzymaniu przypadkowego kierowcy samochodu, zadzwoniła sama Amanda Bynes. Aktorka została niezwłocznie zabrana na pobliski posterunek policji, gdzie stwierdzono, że musi zostać zatrzymana na 72-godzinną hospitalizację psychiatryczną.

21.03.2023
10:39
amanda bynes szpital psychiatryczny
REKLAMA

Amanda Bynes to 36-letnia aktorka, która swoją karierę sukcesywnie rozwijała, grywając w komediach romantycznych. Pojawiła się w takich filmach, jak "Lakier do włosów", "Czego pragnie dziewczyna" i "Ona to on", gdzie zagrał także Channing Tatum. Na ekranie po raz ostatni pojawiła się w 2010 roku u boku Emmy Stone i Penna Badgleya w komedii "Łatwa dziewczyna".

REKLAMA

Późniejsze lata w życiu Amandy naznaczone były serią kontrowersji - najpierw w 2012 roku trafiła do aresztu pod zarzutem jazdy pod wpływem środków odurzających, a w międzyczasie została oskarżona o wzniecenie pożaru i posiadanie marihuany. W 2013 roku u aktorka została zdiagnozowana schizofrenia, a rok później na Twitterze kobiety pojawił się wpis, w którym fałszywie oskarżyła swojego ojca o seksualne i emocjonalne wykorzystanie. Po budzących kontrowersje wydarzeniach, aktorka trafiła pod kuratelę matki, gdy zdiagnozowano u niej chorobę afektywną dwubiegunową. W 2022 roku odzyskała wolność, jednak wygląda na to, że nie na długo.

Czytaj także:

Amanda Bynes trafiła na oddział psychiatryczny

Jak podaje serwis TMZ, Amanda Bynes miała błąkać się nago po ulicach Los Angeles, przeżywając epizod psychotyczny. Gdy poczuła się lepiej, zatrzymała przypadkowy samochód i poprosiła o pomoc, po czym wykonała telefon na numer alarmowy 911. Aktorka została przewieziona na najbliższy posterunek policji, gdzie postanowiono zatrzymać ją pod obserwacją psychiatryczną na 72 godziny, gdzie najprawdopodobniej zostanie jednak dłużej.

REKLAMA

Amanda Bynes miała w ten weekend uczestniczyć w wydarzeniu 90s Con w Connecticut, wcześniej jednak odmówiła przyjścia z powodu choroby.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA