REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. VOD

Węże mają oscarową moc. Nominowany do antynagród film podbija Amazon Prime Video

Co obejrzeć na Amazon Prime Video? Spójrzcie na nominacje do filmowych nagród i antynagród. Tam znajdziecie tytuły, na które warto zwrócić uwagę. Przecież w ofercie serwisu dostępne jest obsypane Oscarami "Wszystko wszędzie naraz" i przyszły... triumfator Węży.

25.03.2023
10:21
amazon prime video najpopularniejsze co obejrzeć
REKLAMA

Emocje po Oscarach jeszcze nie opadły. Wielkim wygranym tegorocznego rozdania nagród Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej okazało się "Wszystko wszędzie naraz". Film duetu Daniels dostał więc drugie życie. Nie tylko wrócił na wielkie ekrany (można było go złapać również u nas), ale też zainteresowali się nim użytkownicy Amazon Prime Video. Dzięki temu już drugi tydzień z rzędu produkcja nie chce opuścić listy najchętniej oglądanych tytułów dostępnych na platformie w naszym kraju.

Popularniejszy od "Wszystko wszędzie naraz" w tym momencie jest tylko "Carnival Row", czyli oryginalny serial fantasy Amazon Prime Video, którego 2. sezon nie tak przecież dawno zadebiutował w serwisie. Tuż za nimi w zestawieniu uplasowała się natomiast polska produkcja. Użytkownicy platformy rzucili się na "Niewidzialną wojnę". Nie chcieliśmy oglądać jej w kinach, to dlaczego w streamingu sięgamy po nią tak chętnie? Ach, ostatnio zrobiło się o niej głośno.

Czytaj także:

REKLAMA

Niewidzialna wojna - nowy film Patryka Vegi hitem Amazon Prime Video

Dlaczego na początku tekstu określiłem "Niewidzialną wojnę" mianem przyszłego triumfatora Węży? Najnowsza produkcja sygnowana nazwiskiem Patryka Vegi dostała bowiem aż 13 nominacji do tych antynagród filmowych. W tym oczywiście w najważniejszej kategorii. Nawet jeśli konkurencja jest w tym roku zacięta, nie ma szans, żeby film nie otrzymał przynajmniej kilku statuetek.

Niewidzialna wojna - Amazon Prime Video

Nominacje do Węży ogłoszono pod koniec zeszłego tygodnia. Zaraz potem "Niewidzialna wojna" wdrapała się na podium najpopularniejszych tytułów dostępnych na Amazon Prime Video. W myśl zasady nie ma przypadków, są tylko znaki, muszą to być wydarzenia ze sobą powiązane.

Prócz wymienionych tytułów w mijającym tygodniu użytkownicy Amazon Prime Video oglądali również "Star Trek: Picard", czy "Farmę Clarksona". "Niewidzialna wojna" nie jest jedynym polskim akcentem na liście najpopularniejszych tytułów platformy. Szóste miejsce zajęła bowiem komedia "Nie cudzołóż i nie kradnij".

REKLAMA

Amazon Prime Video - najpopularniejsze filmy i seriale na platformie w tym tygodniu

 1. Carnival Row
 2. Wszystko wszędzie naraz
 3. Niewidzialna wojna
 4. Star Trek: Picard
 5. Farma Clarksona
 6. Nie cudzołóż i nie kradnij
 7. Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy
 8. Daisy Jones & The Six
 9. Konsultant
 10. The Boys
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA