REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Mocny kwiecień w Amazon Prime Video. Te nowości zapowiadają się świetnie

Amazon Prime Video będzie miał dobry miesiąc. Już w kwietniu będziecie mogli zobaczyć kilka naprawdę mocnych tytułów, a także kontynuację świetnego serialu animowanego od jednego z twórców "BoJacka Horsemana". Sprawdźcie, co warto obejrzeć.

23.03.2022
14:39
amazon kwiecien 2022 nowosci
REKLAMA

Wiemy już, jakie nowości pojawią się w kwietniu 2022 w serwisie streamingowym Amazon Prime Video. Wśród premier nowych filmów i seriali nie brakuje ciekawie obsadzonych i świetnie ocenianych produkcji. Rzućmy okiem!

REKLAMA

Nadchodzi kwiecień. Amazon Prime Video podzielił się krótką listą nowości, które pojawią się w przyszłym miesiącu w serwisie. Wśród wyczekiwanych premier filmów i seriali najgłośniejszymi wydarzeniami są zdecydowanie powrót znakomitego "Undone" i premiera "Outer Range" z Joshem Brolinem. Niestety, Amazon nie ujawnił, jakie jeszcze tytuły na licencji pojawią się w nadchodzących tygodniach w serwisie, rzućmy więc okiem na to, co już pewne.

Amazon Prime Video: nowości na kwiecień 2022

Przed nami cztery intrygujące premiery filmów i seriali Amazona, których jesteśmy niezwykle ciekawi i o których z pewnością będziemy jeszcze pisać. Przypominamy, że popularność Prime Video w Polsce w ostatnich miesiącach znacząca wzrosła - a to za sprawą niezwykle opłacalnej oferty, która umożliwia dostęp do platformy i serii bonusów za zaledwie 50 zł rocznie.

Wolf Like Me, sezon 1.

Wyprodukowany przez Peacock serial z Islą Fisher i Joshem Gadem; zgrabne połączenie komedii, horroru i fantasy ze świetną chemią między głównymi postaciami. O co chodzi? Gary od śmierci żony walczy o swoją córkę, z kolei Mary ma pewien mroczny sekret, którym nie może się z nikim podzielić. Ścieżki tych dwojga przecinają się i choć Gary szybko wpada w panikę, gdy poznaje prawdę, wszechświat ewidentnie usilnie popycha tę dwójkę ku sobie.

Premiera: 1 kwietnia

Amazon: Wolf Like Me

All The Old Knives

Thriller Amazona, w którym wystąpili Chris Pine, Thandiwe Newton, Laurence Fishburne i Jonathan Pryce. W tej mrocznej, przejmującej opowieści dwoje agentów CIA i byłych kochanków spotyka się w idyllicznym misteczku, aby ponownie zbadać misję, w której inny agent mógł zostać skompromitowany. Za obraz odpowiada uznany reżyser, Janus Metz ("Borg/McEnroe", "Detektyw", "ZeroZeroZero").

Premiera: 8 kwietnia

Outer Range, sezon 1.

We współprodukowanym przez Brada Pitta "Outer Range" wystąpili Josh Brolin, Imogen Poots i Tom Pelphrey. Jest to dramat, w którym ranczer Abbott walczy o swoją ziemię i rodzinę, odkrywając zaskakującą tajemnicę gdzieś na skraju dzikiego Wyoming. To rodzinna saga ze sporą dozą ironicznego humoru i nutką elementów nadprzyrodzonych.

Premiera: 15 kwietnia

Amazon: Outer Range

Undone, sezon 2.

Powrót znakomitej, balansującej na granicy podróży w czasie i snu animacji (współtworzonej przez autora "BoJacka Horsemana") - emocjonalne i świetnie napisane (dialogi!) "Undone" już pod koniec kwietnia doczeka się premiery 2. sezonu.

Po wypadku samochodowym Alma odkrywa, że potrafi wpływać na bieg czasu. Rozwija nowe umiejętności, aby dotrzeć do prawdy o śmierci swego ojca.

Premiera: 29 kwietnia

REKLAMA

Amazon Prime Video w kwietniu nie rozczaruje

Powyższe produkcje zapowiadają się co najmniej intrygująco, a przecież to jedynie część spośród licznych premier filmów i seriali, które trafią do serwisu na licencji. Tymczasem polscy użytkownicy w mijającym tygodniu najchętniej oglądali "The Boys" i ich spin-off "Chłopaki przedstawiają: Czyste zło". Do tego wciąż często sięgamy po "Koło czasu" i "Wspaniałą panią Maisel".

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA