REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Erotyczny thriller "Głęboka woda" to prawdziwy hit Amazon Prime Video. Co jeszcze obejrzeć?

"Głęboka woda" wjechała na Amazon Prime Video i okazała się prawdziwym hitem. Sprawdzamy, jakie jeszcze produkcje oglądali Polacy w ostatnich dniach. Jest w czym wybierać.

19.03.2022
11:59
gleboka woda amazon
REKLAMA

Amazon Prime Video od momentu znaczącej obniżki ceny cieszy się w Polsce stale rosnącą popularnością. W ostatnim czasie największymi hitami na platformie były takie seriale jak "Reacher", "Star Trek: Picard" czy "The Boys". Teraz palmę pierwszeństwa dzierży erotyczny thriller "Głęboka woda".

REKLAMA

Dużo dzieje się na liście najpopularniejszych tytułów na Amazon Prime Video. Użytkownicy platformy coraz rzadziej włączają kryminał sensacyjny "Reacher", ale chętnie sięgają po inne filmy i seriale. Adaptacja prozy Lee Childa została strącona z podium zestawienia, a triumfy aktualnie święci "Głęboka woda" z Benem Affleckiem. Tuż za nią znalazł się 2. sezon "Upload".

"Reacher" od dłuższego czasu mierzy się z problemami na Amazon Prime Video. Adaptacja prozy Lee Childa bardzo długo znajdowała się w czołówce najpopularniejszych tytułów platformy w Polsce. Ostatnio jednak pojawiają się filmy i seriale, które interesują użytkowników o wiele bardziej. Od piątku najchętniej oglądamy bowiem "Głęboką wodę". Okazuje się, że erotyczne thrillery kręcą nie tylko widzów Netflix Polska.

Amazon Prime Video i Głęboka woda. Najpopularniejsze tytuły w Polsce:

"Głęboka woda" pojawiła się na Amazon Prime Video i z miejsca podbiła serca użytkowników platformy. Tuż za nią na liście najpopularniejszych tytułów serwisu uplasował się "Upload", który tydzień wcześniej powrócił z 2. sezonem. A gdzie w takim razie znajduje się "Reacher"?

Głęboka woda

Głęboka woda - Amazon Prime Video

Adrian Lyne nie wypadł z formy. "Głęboka woda" to jego pierwszy od 20 lat film. Udowadnia nim, że wciąż potrafi opowiadać o międzyludzkich relacjach jak nikt inny. Z tego właśnie względu, produkcja z miejsca podbiła serca użytkowników Amazon Prime Video. Na platformie pojawiła się w miniony piątek i od razu weszła na pierwsze miejsce najpopularniejszych tytułów platformy.

Film dostępny na Amazon Prime Video.

Upload

"Upload" powrócił z 2. sezonem i, ach, jaki to jest przyjemny serial. Kontynuacja losów Nathana, który trafił do cyfrowych zaświatów, spodobała się użytkownikom platformy Amazona. Przed "Głęboką wodą" to ten tytuł znajdował się na pierwszym miejscu listy najpopularniejszych tytułów w Polsce na Prime Video, a teraz okupuje drugi stopień podium.

Serial dostępy na Amazon Prime Video.

Reacher

Reacher - Amazon Prime Video

"Reacher" bardzo długo utrzymywał się na najwyższym stopniu podium zestawienia najpopularniejszych tytułów w Polsce na Amazon Prime Video. W ostatnich tygodniach musiał jednak ustąpić miejsca wchodzącym na platformę nowościom. Teraz w ogóle wypadł z pierwszej trójki. Użytkownicy serwisu wolą bowiem oglądać "Głęboką wodę", 2. sezon "Upload" i "Star Trek: Picard".

Serial dostępny na Amazon Prime Video.

REKLAMA

Co jeszcze oglądają Polacy na Amazon Prime Video?

Amazon Prime Video posiada w swojej bibliotece mnóstwo interesujących filmów i seriali. Prócz wymienionych wyżej tytułów w mijającym tygodniu wielką popularnością cieszyło się "The Boys" i ich spin-off "Chłopaki przedstawiają: Czyste zło". Wciąż chętnie sięgamy "Koło czasu" i "Wspaniałą panią Maisel". A co w zestawieniu najczęściej oglądanych produkcji będzie działo się w najbliższych dniach? Z pewnością będziemy to uważnie śledzić.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA