REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Animowany spin-off "The Boys" depcze po piętach "Reacherowi". Te seriale biją rekordy popularności na Amazon Prime Video

Na Amazon Prime Video pojawił się w zeszłym tygodniu nowy serial, który z miejsca podbił serca użytkowników platformy. Hitem do listy najpopularniejszych tytułów serwisu w Polsce wdarł się bowiem spin-off "The Boys", czyli animowany "Diabolical". Prócz tego subskrybenci usługi wciąż masowo oglądają "Reachera".

13.03.2022
9:47
the boys diabolical amazon prime video top10
REKLAMA

Na Amazon Prime Video regularnie pojawiają się nowe tytuły. Jak wynika z listy najpopularniejszych produkcji na platformie w Polsce od czasu swojej premiery, serca kolejnych użytkowników ciągle podbija "Reacher". Serialowa adaptacja prozy Lee Childa nie znika z czołówki najchętniej oglądanych w naszym kraju produkcji.

REKLAMA

Najpopularniejsze seriale w Polsce na Amazon Prime Video

Przez jakiś czas zdawało się, że "Reacherowi" na Amazon Prime Video żaden inny tytuł nie może zagrozić. W zeszłym tygodniu z pierwszego miejsca listy najpopularniejszych w Polsce tytułów dostępnych na platformie zdetronizował go "Picard". Nie trwało to długo i adaptacja prozy Lee Childa wróciła na najwyższy stopień podium. Teraz produkcja z pewnością czuje na swej szyi oddech animowanego spin-offu "The Boys", czyli "Diabolical".

Reacher

Od czasu swojej premiery "Reacher" nie wypadł z podium listy najpopularniejszych tytułów na Amazon Prime Video w naszym kraju. Zdarzyło mu się opuścić pierwsze miejsce zestawienia, ale zaraz na nie wrócił. W tym tygodniu znowu w Polsce królował, co oznacza, że kolejni użytkownicy zakochują się w tej adaptacji prozy Lee Childa.

Serial dostępny na Amazon Prime Video.

Chłopaki przedstawiają: Czyste zło - Amazon Prime Video - najpopularniejsze w Polsce

"Diabolical" czyli animowany spin-off "The Boys" trafił na Amazon Prime Video w piątek 4 marca i z miejsca podbił serca użytkowników platformy. Serialowa antologia trafiła nawet na drugie miejsce listy najpopularniejszych w Polsce tytułów serwisu. Co z tego, że niektóre odcinki są słabe, skoro każdy tapla się w absurdzie i przemocy, za które pokochaliśmy oryginalny serial.

Serial dostępny na Amazon Prime Video.

Dzień przed premierą "Chłopaki przedstawiają: Czyste zło" na Amazon Prime Video zadebiutował drugi sezon "Star Trek: Picard". Ten właśnie serial szybko, choć tylko na krótką chwilę, zdetronizował "Reachera" z pierwszego miejsca listy najpopularniejszych tytułów na platformie. Użytkownicy serwisu wciąż go oglądają, bo od tamtej pory wciąż utrzymuje się na wysokich pozycjach zestawienia.

Serial dostępny na Amazon Prime Video.

REKLAMA

Co jeszcze oglądamy na Amazon Prime Video?

Miniony tydzień upłynął użytkownikom Amazon Prime Video przy "Reacherze", "The Boys Presents: Diabolical" oraz "Star Trek Picard". Prócz tego z listy najpopularniejszych w Polsce tytułów platformy nie zniknęło jeszcze "Koło czasu" czy "Legenda Vox Machiny". Serwis daje subskrybentom dostęp do wielu dobrych filmów i seriali. Nic tylko oglądać.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA