REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Amazon zamawia kolejne seriale. W tym drugi sezon "Mozart in the Jungle"

Amazon staje się coraz większą konkurencją dla Netfliksa, chociaż trzeba przyznać, że na razie tytuły tej ostatniej platformy są zdecydowanie bardziej popularne. Nie można jednak odmówić Amazonowi roli w promowaniu i produkowaniu ciekawych seriali. Mamy "Transparent", "Bosch" czy "Mozart in the Jungle", a już za chwilę dołączą do nich kolejne produkcje.

19.02.2015
11:27
Amazon zamawia kolejne seriale. Jest na co czekać
REKLAMA
REKLAMA

Amazon zamówił właśnie drugi sezon "Mozart in the Jungle", opowiadający o losach młodej oboistki, Hailey (Lola Kirke) i wspaniałego dyrygenta, Rodrigo (Gael García Bernal). Serial pokazuje świat muzyków oraz próby zaistnienia Hailey w środowisku najznamienitszych członków orkiestry. Pierwszy sezon skupia się na przygotowaniach nowojorskiej Orkiestry Symfonicznej do występu pod okiem nowego prowadzącego, Rodrigo. Recenzję pierwszej serii "Mozart in the Jungle" możecie przeczytać tutaj.

The Man in the High Castle 5
REKLAMA

Ponadto możemy spodziewać się całych sezonów "The Man in the High Castle" (pilotażowy odcinek recenzowaliśmy dla was tutaj), remake'u "Mad Dogs" oraz "The New Yorker Presents". Zamówiono także pełne serie dwóch produkcji dla dzieci, "Just Add Magic" i "The Stinky & Dirty Show".

Wygląda na to, że Amazon nie zamierza próżnować i rzeczywiście w przyszłości marzy o tym, by zdeklasować Netfliksa. My możemy tylko przyklasnąć i cieszyć się, że mamy kolejną platformę, która produkuje ciekawe seriale i wypuszcza całe sezony w jednym czasie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA