REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD
  4. Netflix /

Natalie Portman w niezwykłym thrillerze sci-fi. Anihilacja już do obejrzenia w serwisie Netflix

Piątka badaczek wyrusza na ekspedycję do tajemniczej Strefy X, gdzie zaginął mąż jednej z nich. O ich niezwykłej podróży opowiada Anihilacja, nowy thriller sci-fi, który właśnie pojawił się w serwisie Netflix.

12.03.2018
9:11
Anihilacja premiera Netflix
REKLAMA
REKLAMA

Na wybrzeżu USA dochodzi do przedziwnej anomalii, wskutek której okoliczna przyroda ulega mutacjom i przeobrażeniom. Gdy wysłany tam oddział militarny nie wraca, do akcji wkracza grupa naukowa. W jej skład wchodzi Lena, pracująca jako biolog eks-żołnierka, której mąż zaginął w tzw. Strefie X. Bohaterka razem z czterema innymi kobietami chce poznać tajemnice tego niezwykłego miejsca.

A to wcale nie będzie takie proste.

Na zmienionym obszarze roi się od niebezpieczeństw. Mieszkają tam zmutowane zwierzęta, dla których uzbrojone badaczki to tylko potencjalne ofiary. Również sama obecność w Strefie X wydaje się mieć negatywny wpływ na ludzki umysł.

W filmie na pewno nie zabraknie niesamowitych widoków rodem z najlepszych międzygalaktycznych produkcji sci-fi. Anhiliacja nie jest jednak typowym filmem akcji. Nad scenami walk zdecydowanie dominują momenty kontemplacji i filozoficznych rozważań.

Anihilacja - kogo zobaczymy w filmie?

REKLAMA

W głównej roli występuje Natalie Portman, a w jej męża Kane'a wcielił się Oscar Isaac. Ponadto w obsadzie znalazły się Tessa Thompson (Westworld, Thor: Ragnarok), Jennifer Jason Leigh (Atypowy, Nienawistna ósemka) czy Gina Rodriquez (Jane the Virgin). Reżyserem i scenarzystą filmu jest Alex Garland, znany przede wszystkim jako twórca Ex Machiny. Fabuła Anihilacji została oparta o trylogię książek Southern Reach autorstwa Jeffa VanderMeera.

Film miał już swoją kinową premierę w Ameryce Północnej i Kanadzie. W niemal wszystkich pozostałych krajach dystrybucją zajmuje się Netflix. Produkcja jest już dostępna w katalogu serwisu VoD.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA