REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV /
  3. Dzieje się
  4. Dramy /

Anja Rubik mówi, że zwyciężczyni "Top model" nie bardzo nadaje się na modelkę. I ma rację

11. edycja "Top Model" dobiegła końca. Wygrała Klaudia Nieścior, której nie wszyscy wróżyli sukces, a ona sama również nie była na tyle pewna siebie, aby uwierzyć w swój potencjał. Po finale "Top Model" wygraną Klaudii bardzo chłodno oceniła Anja Rubik, która została zaproszona do show TVN w roli ekspertki. Wiele fanek skrytykowało mocną wypowiedź Rubik, jednak gdyby się jej dokładnie przyjrzeć, Anja ma rację. Już wyjaśniam, o co chodzi.

08.12.2022
14:44
Finał Top Model
REKLAMA

Klaudia Nieścior triumfowała w finale 11. edycji "Top Model". Choć nie wszyscy dawali jej szanse na zwycięstwo, to właśnie ona pokonała pozostałe kandydatki w show TVN: Michalinę oraz Natalię. Nieścior zdobyła 100 tysięcy złotych oraz kontrakt z agencją z agencją D’Vision.

REKLAMA

Anja Rubik brutalnie oceniła zwycięstwo Klaudii w "Top Model".

Mimo jej zwycięstwa, sukces Klaudii bardzo chłodno oceniła Anja Rubik. Zaproszona do programu w roli ekspertki, polska top modelka powiedziała do Klaudii rozbrajająco szczerze: Muszę być brutalnie szczera, widzę cię jako influencerkę, aktorkę, osobę, która pracuje w telewizji, jednak nie widzę cię w świecie mody - oceniła Anja.

Tuż po tej wypowiedzi w mediach społecznościowych zawrzało. Internauci nie zostawili na Anji suchej nitki, twierdząc, ze jej komentarz był przykry, chamski i zupełnie nie na miejscu, tym bardziej w wielkim finale programu.

Skoda tylko, że pani Ania swoją wypowiedzią podważyła decyzje naszego jury. No ale cóż, najważniejsze, że dziewczyny do końca zachowały klasę napisała jedna z internautek. Anja, bardzo nieprofesjonalnie, Jak można coś takiego mówić publicznie i nawet tego nie uzasadnić? Odebrała jej całą radość - grzmiały fanki programu w komentarzach na instagramowym profilu "Top Model". Oczywiście, jak to w tego typu dyskusjach bywa, wiele osób doceniło szczerość polskiej top modelki, tłumacząc, że Anja miała rację, bo "Top Model" jest programem, który od lat lansuje jednak influencerów i influencerki, mając jednak mało wspólnego z prawdziwym światem modelingu.

Komentarz był bardzo szczery, ale Rubik ma rację

Rzeczywiście, komentarz Rubik był dosadny i mocny. Być może chodziło Anji o komercyjną urodę Klaudii, a może też o jej zachowanie. Nie sprecyzowała dokładnie, dlaczego nie widzi jej w świecie mody. Nie ma się jednak co burzyć na modelkę. Owszem, poszczególne uczestniczki czy uczestnicy na przestrzeni lat mniej lub bardziej weszli do modowego świata, realizując kampanie modowe czy chodząc po wybiegach. Marta Sędzicka, Kasia Szklarczyk, Patryk Grudowicz czy Anna Markowska, to nazwiska uczestników, którzy mają na swoim koncie współprace z dużymi markami modowymi.

REKLAMA

Jednak warto pamiętać, że "Top Model" nigdy nie był i nie będzie programem stricte modowym, gdzie bohaterowie mają szansę przebić się na wybiegi światowych czy niekiedy polskich projektantów. To jednak telewizyjne show, gdzie często można na antenie zobaczyć kłótnie, dramy czy osobiste historie uczestników. Nie ujmując oczywiście niczego bohaterkom czy bohaterom, bo często w "Top Model" biorą udział osoby, mające odpowiednie warunki fizyczne, to jednak wiele z nich po programie po prostu zostaje infuencerami czy prowadzącymi rozmaite programy. Mogą się przebić do świata show-biznesu, ale do tego, gdzie jest tzw. "high fashion" już jest dużo trudniej. Konkurencja w tym świecie wszak jest ogromna. Więc nie ma co pomstować na Anję, gdyż oceniła Klaudię z perspektywy wielu lat spędzonych w wymagającym świecie mody i może właśnie dlatego tak chłodno oceniła jej wygraną.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA