REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się
  3. Dramy

Fani "Top Model" są mocno rozczarowani wyborem finalistów programu

11 edycja "Top Model" powoli dobiega końca. W środowym odcinku widzowie show TVN poznali finałowy skład, który nie wzbudził entuzjazmu fanów. Ci w instagramowych komentarzach dali wyraz swojego niezadowolenia. Co im się nie spodobało w finałowej trójce?

01.12.2022
13:30
"Top Model"
REKLAMA

Przez ostatnie tygodnie mogliśmy śledzić zmagania przyszłych modeli i modelek, którzy rywalizowali ze sobą, biorąc udział w licznych zadaniach, sesjach zdjęciowych i pokazie mody na Fashion Weeku w Afryce. W środowym odcinku "Top Model" wyłoniona została finałowa trójka. Początkowo o awans do półfinału konkurowali Adriana, Natalia, Michalina, Klaudia, Maciek i Borys. Warto dodać, że w ubiegłym tygodniu Krupa przywróciła do programu Michalinę, która początkowo odpadła ze względu na zbyt niski wzrost.

REKLAMA

Fani "Top Model" zawiedzeni finałowym składem.

To zdarzenie już wtedy rozsierdziło widzów programu. W środowym odcinku z półfinałowej piątki wyłoniona została finałowa trójka. Z programem pożegnał się Borys, Adriana i Maciek, natomiast do końcowego odcinka przeszła Natalia, Michalina oraz Klaudia.

Choć finalistki nie kryły radości, to entuzjazm internautów był znacznie mniejszy. W komentarzach na Instagramie można zauważyć mnóstwo krytycznych głosów, jakoby do finału przeszli faworyci jurorów, a nie osoby, które ciężko pracowały przez cały program. Kompletnie się nie zgadzam z tą decyzją. Ada zrobiła 4 pokazy, na których poradziła sobie świetnie, projektanci ją chwalili. Na sesji również wymiotła, jurorzy byli zachwyceni jej zdjęciami na panelu i myślałem, że finał dla Ady to tylko formalność, a tu proszę, co za niemiłe zaskoczenie. No cóż, Adzie gratuluję sukcesów i życzę kolejnych, wiem, że jeszcze o niej usłyszymy" - napisała jedna z internautek.

Inna z kolei dodała, że Joanna Krupa widzi w Michalinie swoje odbicie i to dlatego jest nią zafascynowana. Sorry Dżoanka, ale w Michalince widzisz swoje odbicie i totalnie straciłaś obiektywizm… „najlepsza modelka z wszystkich edycji”?! Podbudowałaś swoje ego, dając jej szansę, którą kiedyś gdzieś nie dano tobie? - czytamy pod jednym z najnowszych wideo na instagramowym profilu "Top Model". Fani i fanki modowego show TVN bez ogródek dodają, że po prostu zawiedli się na programie, a przepychanie do finału faworytki jurorki jest po prostu bardzo nie w porządku w stosunku do pozostałych uczestników. Zawiodłam się na tym programie. Przepychanie swojej ulubienicy, która co rusz sobie nie radziła i była zagrożona. Mam nadzieję, że głosowanie do finału będzie sprawiedliwe bez oszustw - piszą rozżaleni widzowie.

REKLAMA

Joanna Krupa grabi sobie u fanów "Top Model"

Przeglądając media społecznościowe, rzuca się w oczy ogromna ilość krytycznych komentarzy. Spora część dotyczy Joanny Krupy i tego, że do finału została przepchnięta ulubienica gospodyni "Top Model" - Michalina. Oczywiście Joanna zgodnie z regulaminem mogła przywrócić do programu jedną osobę i tak właśnie zrobiła. Lecz, czy było to sprawiedliwe w stosunku do pozostałych i zdaniem wielu - zdolniejszych uczestników i uczestniczek modowego show, to już inna sprawa. Finał "Top Model" widzowie TVN zobaczą już w przyszłą środę, 7 grudnia. Zwyciężczynię programu wybiorą jurorzy i widzowie, którzy będą mogli oddawać głosy na swoją faworytkę za pomocą sms. Przypomnijmy, że główną nagrodą w show jest 100 tysięcy złotych, sesja okładkowa dla magazynu modowego oraz kontrakt z międzynarodową agencją modeli i modelek.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA