REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Grabowski odkurzy mieszkanie, a Chajzer poda szampana. Najdziwniejsze aukcje gwiazd na 31. finał WOŚP

Niebawem 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W każdą akcję Jerzego Owsiaka zaangażowanych jest mnóstwo gwiazd, które zbierają pieniądze za pomocą rozmaitych aukcji. Niektórzy z naszych celebrytów mają bardzo ciekawe sposoby na przyciągnięcie odbiorców, a tym samym zbiórkę funduszy, oferując ciekawe, a czasem bardzo nietypowe aukcje. Jakie zagościły w tym roku?

28.01.2023
9:03
Najciekawsze aukcje gwiazd dla WOŚP
REKLAMA

29 stycznia już po raz 31. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W tym roku celem zbiórki funduszy w całej Polsce jest walka z sepsą, natomiast hasło przewodnie 31. finału WOŚP brzmi chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych! Jak co roku w finał WOŚP zaangażowanych jest wiele osobowości znanych ze szklanego ekranu: celebrytów, aktorów, dziennikarzy czy medialnych osobowości. Znani i lubiani dbają o to, aby ich aukcje wyróżniały się z tłumu, były ciekawe, interesujące, przyciągając tym samym do licytacji i zbiórki pieniędzy dla potrzebujących.

REKLAMA

Jeszcze niedawno, bo podczas 29. finału WOŚP, prostym, ale również i nietypowym pomysłem wykazał się Andrzej Chyra który zaoferował, że posprząta mieszkanie osoby, która wygra licytację. Chętny wylicytował aukcję Chyry za aż 42700 zł. A jak jest w tym roku? Na jakie pomysły wpadły nasze gwiazdy, aby pomóc Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy? Warto podkreślić, że większość aukcji kończy się 31 stycznia, 2 dni po 31. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z kolei spora część z nich kończy się dopiero 10 lutego.

Tak gwiazdy wspierają WOŚP. Oto najciekawsze aukcje.

Viki Gabor wygranemu oferuje udział w teledysku

Młoda gwiazda postanowiła, że ten kto wygra aukcję, ma zagwarantowany udział w jej teledysku. 15-letnia uczestniczka Eurowizji Junior zadba o to, aby osoba, która najwyżej wylicytuje jej aukcję, miała zapewnioną odpowiednią stylizację włosów, makijaż, wyżywienie oraz stylizację. Dla fanów młodej gwiazdy udział w jej klipie będzie z pewnością nie lada atrakcją. W chwili pisania tekstu cena aukcji wynosi 12 tysięcy złotych.

 class="wp-image-2218306"
Viki Gabor oferuje na WOŚP udział w teledysku

W ślady Andrzeja Chyry postanowił najwyraźniej pójść Andrzej Grabowski. Chyra oferował sprzątanie mieszkania, natomiast Grabowski postanowił, że...poodkurza mieszkanie lub dużą powierzchnię. Jak zapowiedział gwiazdor "Świata według Kiepskich", duże powierzchnie nie są mu straszne, lecz do odkurzania zaprosił swojego asystenta.

Na aukcje WOŚP trafia niezwykle wyjątkowe spotkanie z Andrzejem Grabowskim! Jak sam aktor powiedział, odkurzanie to rzecz bardzo codzienna, dlatego na 31. Finał WOŚP proponuje odkurzyć Twoje mieszkanie. Andrzej Grabowski przyjedzie ze swoim asystentem, więc duże powierzchnie nie są straszne- czytamy w opisie licytacji. W tym momencie cena za odkurzanie mieszkania przez Andrzeja Grabowskiego wynosi ponad 15 tysięcy złotych.

 class="wp-image-2218324"
Licytacja Andrzeja Grabowskiego. Aktor chce poodkurzać mieszkanie

Hubert Urbański proponuje współprowadzenie "Milionerów"

"Milionerzy" to program, który od lat jest hitem na antenie TVN. W tym roku aukcja WOŚP zaproponowana przez Huberta Urbańskiego będzie nie lada gratką dla fanów programu. Gwiazdor oferuje możliwość zobaczenia, jak powstaje program od kuchni, ale również współprowadzenie teleturnieju. Nagranie odcinka odbędzie się w Warszawie w ostatnim tygodniu lutego, lub też na początku marca.

Osoba, która wygra licytację będzie mogła z bliska zobaczyć jak powstają legendarni "Milionerzy", a ponadto otrzyma niespotykaną dotąd możliwość: współprowadzenia show u boku Huberta Urbańskiego!!! Wspólnie powitacie widzów w studio i przed telewizorami - czytamy w ogłoszeniu aukcji. Na razie cena za prowadzenie "Milionerów" wynosi ponad 13 tysięcy.

 class="wp-image-2218378"
Hubert Urbański oferuje współprowadzenie "Milionerów"

Chajzer poda szampana w swojej willi, a Gardias zaśpiewa na weselu

Filip Chajzer oferuje weekend w luksusowej posiadłości na Mazurach i jego towarzystwo

Filip Chajzer w tym roku zaprasza na Mazury. Prowadzący "Dzień Dobry" zdradził, że osobiście zadba o swoich gości, serwując im m.in. szampana w jacuzzi w jego mazurskiej posiadłości. Chajzer uczestników aukcji WOŚP zaprasza na niezapomniany weekend w luksusowej willi nad samym jeziorem.

 Nic nie ma większej wartości niż piękne wspomnienia, które zostaną z nami zawsze. Zapraszam do licytacji weekendu w mazurskim raju. Luksusowa willa nad samym jeziorem czeka na gości - napisał Chajzer na swoim Instagramie. W tej chwili mazurski weekend z Filipem Chajzerem wynosi ponad 10 tysięcy złotych.

 class="wp-image-2218438"
Aukcja Filipa Chajzera na WOŚP

Dorota Gardias zaśpiewa na weselu

Dorota Gardias oferuje swoje towarzystwo oraz głos na imprezie weselnej. Pogodynka na 31. finał WOŚP postanowiła umilić czas weselnikom, prezentując trzy piosenki do podkładu muzycznego lub przy akompaniamencie zespołu, który będzie grał na weselu. W tym roku mam coś wyjątkowego na aukcję, ostatnio się rozśpiewałam, więc postanowiłam na licytację przekazać występ wokalny, ale niezwykły ponieważ chcę zaśpiewać u kogoś na weselu! To może być prezent ślubny albo sami możecie taki występ sobie wylicytować - podkreśliła Dorota Gardias. Pogodynka i piosenkarka zaznaczyła, że powyżej 200 km to zwycięzca zapewnia jej koszt dojazdu i ewentualny nocleg. Aktualna cena aukcji wynosi prawie 14 tysięcy złotych.

 class="wp-image-2218468"
Dorota Gardias wystąpi na weselu

Anna Lewandowska zaprasza na słynny obóz treningowy

Anna Lewandowska zaprasza na obóz Camp by Ann. Bilety na treningowe wyjazdy Anny Lewandowskiej zawsze rozchodzą się niczym świeże bułeczki. Dlatego aukcja WOŚP jest dobrą okazją, aby w towarzystwie Lewandowskiej zadbać o formę i dobrą kondycję.

REKLAMA

Dojo Stara Wieś to wyjątkowe miejsce, czas i ludzie! Codzienne treningi z Anną Lewandowską i jej teamem, wykłady, konsultacje dietetyczne, odnowa biologiczna i niezapomniane wspomnienia z obozu! - czytamy w ogłoszeniu. Aktualna cena aukcji wynosi już 40 tysięcy złotych.

 class="wp-image-2218516"
Anna Lewandowska wystawiła na aukcję WOŚP zaproszenie na Camp by Ann
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA