REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Kurtka Najmana to przy tym pikuś: Andrzej Chyra w ramach WOŚP posprząta ci mieszkanie. Cena wciąż rośnie

Z okazji zbliżającego się 29. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wystartowały aukcje charytatywne. W pomoc chętnie angażują się również znani ludzie. Jak dotąd, na najbardziej oryginalny pomysł wpadł chyba aktor Andrzej Chyra.

15.01.2021
16:39
andrzej chyra sprzatanie wosp aukcja
REKLAMA
REKLAMA

Na 31 stycznia zaplanowano finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak zwykle, w akcję zaangażowali się celebryci, politycy, ludzie kultury i mediów. W ramach charytatywnych aukcji można wylicytować m.in. słynną niebieską kurtkę Marcina Najmana (to w niej pięściarz oczekiwał pod stadionem Rakowa Częstochowy na pojedynek z Krzysztofem Stanowskim, do którego nigdy nie doszło), spacer po Warszawie w towarzystwie Andrzeja Grabowskiego, przejażdżkę pociągiem u boku posłanki Lewicy Pauliny Matysiak, czy obiad w domu Cezarego i Edyty Pazurów.

Na niecodzienny pomysł wpadł również aktor Andrzej Chyra, który na aukcję wystawił swoje... usługi porządkowe. Na czym dokładnie polega ta inicjatywa?

Nie chce ci się sprzątać mieszkania? Andrzej Chyra zrobi to za ciebie

„W tym roku chciałbym, abyście państwo zlicytowali moje sprzątanie państwa mieszkania. Myślę, że poradzę sobie w każdych warunkach, więc jeżeli macie państwo ochotę, żeby wysprzątać im mieszkanie, to po prostu proponujcie odpowiednie kwoty” — mówi aktor w nagraniu opublikowanym na youtube'owym kanale Rzeczy Od Serca (na którym znajdziecie mnóstwo innych aukcji z udziałem znanych osób).

Myślę, że będziemy musieli poczekać, aż warunki epidemiologiczne będą takie, że pozwolą na to w bezpiecznych warunkach. Ale licytacja już teraz trwa, a kwota oczywiście na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

— zaznacza aktor znany m.in. z takich tytułów jak „Komornik”, „Wszyscy jesteśmy Chrystusami” czy „7 uczuć”.

Tę niecodzienną usługę można wylicytować tutaj. Uwaga — obecna cena sięga już prawie 9 tys. zł i zapowiada się, że na tej kwocie się nie skończy (do końca licytacji zostały jeszcze ponad dwa tygodnie). Czy Małgorzata Rozenek powinna się obawiać konkurencji w postaci „perfekcyjnego pana domu”? Niewykluczone!

Tegoroczny finał WOŚP odbędzie się 31 stycznia. Zebrane środki zostaną przeznaczone na wsparcie dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

REKLAMA

*Zdjęcie główne: YouTube/Rzeczy Od Serca

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA