REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Francuski tygodnik zachwycony Anną Lewandowską. Zebrała liczne pochwały

Anna Lewandowska od lat wspiera swojego męża - Roberta Lewandowskiego w sportowych sukcesach. Zagraniczne media już nie raz poświęcały miejsce Annie w swoich publikacjach. Tym razem Lewandowska w czasie Mundialu została zauważona przez francuskie media, które nie szczędziły jej ciepłych słów. Zauważyły też jej sukcesy sportowe.

05.12.2022
16:05
Anna Lewandowska
REKLAMA

Anna Lewandowska choć sama ma wiele sportowych sukcesów na swoim koncie i świetnie realizuje się też jako bizneswomen, mocno trzyma kciuki za swojego męża - Roberta Lewandowskiego, dzielnie mu kibicując, nie tylko na Mundialu. O Lewandowskiej nie raz rozpisywały się już zagraniczne media. Tym razem skupiły się na niej te francuskie, które napisały o sukcesach sportowych Anny, ale też zwróciły uwagę, że to właśnie 34-letnia gwiazda stoi za sportowym powodzeniem piłkarza.

REKLAMA

Francuski tygodnik zachwyca się Anną Lewandowską.

 Francuski tygodnik "Journal du dimanche" nie szczędził Lewandowskiej ciepłych słów.

Karateczka na wysokim poziomie, była wicemistrzynią świata i zdobywała medale do końca kariery w 2016 roku. Od tego czasu swoje umiejętności wykorzystuje na rzecz lukratywnych projektów, dotyczących fitnessu i dbania o kondycję. Obecnie dociera do sześciu milionów ludzi za pośrednictwem swoich programów, a zwłaszcza kanału na YouTubie.

pisze francuskie medium.

W dalszej części tygodnik skupia się na małżeńskim wsparciu Lewandowskich, podkreślając, że to Anna odpowiedzialna jest za dietę ukochanego i to właśnie sportsmenka zrobiła z jego sylwetki zwycięską maszynę. Lewandowski stosuje zaproponowaną przez żonę "odwróconą dietę". Polega ona na tym, że piłkarz je posiłki tak jakby od końca. Na śniadanie nie zarówno pieczywa czy płatków owsianych, tylko tuńczyka. Przed meczem zjada talerz kremowego ryżu, a z owoców bardzo ważne w jego menu jest awokado. Wiek biologiczny Roberta jest więc dużo niższy, niż wynika to z kalendarza - pisze francuska prasa.

REKLAMA

Lewandowski nie jest jedynym piłkarzem, którym zachwycają się zagraniczne media

Tygodnik podkreśla też, że Robert ma bardzo duże zaufanie do swojej żony i chętnie korzysta z jej licznych porad żywieniowo-zdrowotnych. Lewandowski nie jest w ostatnim czasie jedynym sportowcem, o którym rozpisywały się zagraniczne media. Ostatnio brytyjski dziennik "The Sun" pisał o Wojciechu Szczęsnym oraz jego żonie Marinie Łuczenko-Szczęsnej.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA