REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Dodatkowy powód, by pojechać na Open’er Festival 2018. Zagrają Arctic Monkeys

Open’er Festival 2018 to impreza muzyczna, na którą warto się wybrać ze względu na zaproszone gwiazdy wielkiego formatu. Jej organizatorzy właśnie dali nam nowy powód do wycieczki na festiwal: występ Arctic Monkeys.

29.01.2018
13:04
Arctic Monkeys Open'er Festival 2018
REKLAMA
REKLAMA

Open’er Festival od lat utrzymuje pozycję jednej z najważniejszych imprez muzycznych w naszym kraju. W tym roku zdążył już zwrócić naszą uwagę zapowiedziami koncertów takich gwiazd jak Depeche Mode, Fleet Foxes, Massive Atack, Gorillaz, David Byrne, MØ czy Bruno Mars. Mało? No to mamy dla was miłą informację: pierwszego dnia festiwalu zagrają również Arctic Monkeys.

To nie pierwszy raz, gdy Arctic Monkeys pojawiają się na Open’er Festival.

Brytyjski zespół z Aleksem Turnerem jako frontmenem zagości na tej imprezie już trzeci raz. Tym razem będzie promować swoją nową płytę, która aktualnie jest nagrywana.

Arctic Monkeys na Open’er Festival 2018 to świetne wieści.

Na chwilę obecną to jeden z najpopularniejszych brytyjskich zespołów grających indie rocka. Kapela wydała już pięć płyt, które rozeszły się na całym świecie w wielu milionach egzemplarzy. Ich najbardziej znane single to Do I Wanna Know?, Why'd You Only Call Me When You're High? czy Fluorescent Adolescent.

REKLAMA

Open’er Festival 2018 rozpocznie się 4 lipca i potrwa aż do 7 lipca tego roku. Impreza odbędzie się na lotnisku Babie Doły w Gdyni. Bilety są już dostępne w sprzedaży. Karnet czterodniowy kosztuje 580 zł (z polem namiotowym 660 zł), a weekendowy (piątek i sobota) 400 zł (z polem namiotowym 460 zł). Istnieje też możliwość kupienia biletu jednodniowego, który kosztuje 260 zł.

Arctic Monkeys wystąpią w środę, 4 lipca, na Orange Main Stage. Planowana godzina wejścia artystów na scenę nie jest jeszcze znana.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA