REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Czekacie na nowy sezon Black Mirror? Mamy zapowiedź odcinka Arkangel

Choć data premiery 4. sezonu Black Mirror nie została jeszcze zapowiedziana, Netflix podsyca nasze zainteresowanie produkcją od kilku miesięcy. Teraz przyszedł czas na zapowiedź otwierającego nową serię epizodu o tytule Arkangel.

25.11.2017
16:46
Black Mirror
REKLAMA
REKLAMA

Nowy sezon Czarnego lustra, który podobnie jak poprzedni wyprodukuje Netflix, liczyć będzie sześć odcinków. Poznaliśmy już tytuły wszystkich epizodów, a także nazwiska ich reżyserów i części aktorów, którzy wystąpią w poszczególnych częściach Black Mirror. Odcinki serialu nie są bowiem ze sobą powiązane - Czarne lustro jest antologią - ale wszystkim towarzyszy jeden motyw przewodni, czyli nowoczesne technologie i ich wpływ na życie człowieka.

Za reżyserię Arkangel odpowiada Jodie Foster.

Odcinek, co możemy wyczytać z powyższej zapowiedzi, skupi się na kwestiach rodzicielstwa. Na razie nie poznaliśmy szczegółowych opisów fabuły poszczególnych epizodów. W części otwierającej 4. sezon Black Mirror wystąpią m. in. Rosemarie Dewitt, znana z La La Land i serialu Mad Men, Brenna Harding z Tu będzie mój dom oraz Owen Teague z Bloodline, produkcji Netfliksa.

Twórcą Black Mirror jest Charlie Brooker, który jest również autorem i współautorem scenariuszy do odcinków serialu.

Przyznam, że z niecierpliwością czekam na nową serię - Czarne lustro to jeden z lepszych seriali, jakie powstały. Jest nieoczywisty, intrygujący, potrafi zaskoczyć widza i - choć brzmi to banalnie - rzeczywiście go poruszyć i zmusić do refleksji. Ostatni sezon Black Mirror był naprawdę niezły, choć przyznam, że z sentymentem wspominam dwie pierwsze serie, których klimatu - mimo wszystko - nie udało się do końca powtórzyć.

REKLAMA

Mam nadzieję, że 4. seria będzie lepsza niż poprzedni sezon, który i tak został zrealizowany na wysokim poziomie. Nie pozostaje nic innego, niż wyczekiwać kolejnych zapowiedzi i liczyć na to, że premiera produkcji już niebawem.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA