REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Arnold Schwarzenegger ponownie zmierzy się z Predatorem?

Trwają prace nad nowym filmem poświęconym Predatorowi. Nieoczekiwanie okazało się, że udziałem w nim może być zainteresowany  Arnold Schwarzenegger. Szanse na powrót do roli majora Alana "Dutcha" Schaefera wydają się być spore. 

08.03.2016
15:24
Arnold Schwarzenegger ponownie zmierzy się z Predatorem?
REKLAMA
REKLAMA

Arnold Schwarzenegger był głównym bohaterem pierwszego filmu o Predatorze, wcielając się w postać majora Alana "Dutcha" Schaefera. U jego boku wystąpił wówczas Shane Black, odpowiedzialny teraz za scenariusz i reżyserię nowego widowiska poświęconego międzyplanetarnemu łowcy, którego premiera zapowiedziana jest na rok 2018. Obaj artyści mają się wkrótce spotkać, by - jak sugeruje były gubernator stanu Kalifornia - obgadać szczegóły ewentualnego udziału w nim Schwarzeneggera. Niemal siedemdziesięcioletni aktor nie miałby grać tym razem pierwszych skrzypiec, a raczej wystąpić w roli drugoplanowej lub wręcz epizodycznej.

REKLAMA
Predator  class="wp-image-13847"

O samym "The Predator", jak roboczo zatytułowany jest nowy film z serii, wiadomo dotychczas bardzo niewiele. Pod koniec zeszłego roku ogłoszono, że scenariusz jest już gotowy i czeka na realizacje. Widowisko nie będzie rebootem ani remakiem, a sequelem - nie jest jednak pewien, które z dotychczasowych filmów z cyklu Shane Black uważa za kanoniczne, a co za tym idzie, czy "The Predator" będzie kontynuacją "Predatora 2" z 1990 roku czy na przykład "Predators" z 2010. Nie jest pewne także, co z crossoverami w postaci "Alien vs. Predator". Na wszelkie szczegóły na ten temat będziemy musieli niestety jeszcze trochę poczekać.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA