REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. YouTube

Artur Orzech skomentuje Eurowizję na YouTubie. Prezenter wbił szpilę Jackowi Kurskiemu

W marcu 2021 roku Artur Orzech pożegnał się z Telewizją Polską, co wywołało sporo kontrowersji wśród fanów Konkursu Piosenki Eurowizji. Okazuje się jednak, że prezenter skomentuje wydarzenia tegorocznej edycji na swoim kanale na platformie YouTube. Orzech poinformował o tym, przy okazji krytykując prezesa TVP.

26.04.2021
9:31
artur orzech eurowizja 2021
REKLAMA

Zamieszanie z Arturem Orzechem trwa od nieco ponad miesiąca i zaczęło się od nagrania odcinka specjalnego „Szansy na sukces”, które prowadzący rzekomo zignorował i nie pojawił się na planie. Telewizja Polska miała z tego powodu wypowiedzieć umowę wieloletniego pracownika, choć sam Orzech twierdzi, że to nieprawda. Według jego wersji sam odszedł z TVP, bo nie chciał dłużej promować swoją twarzą takich postaci jak Jan Pietrzak czy zespół Boys.

REKLAMA

Od początku wydawało się jasne, że koniec współpracy między obiema stronami oznacza, że Artur Orzech nie skomentuje najnowszej edycji Konkursu Piosenki Eurowizji. Co tak naprawdę oznacza zerwanie z kilkudziesięcioletnią tradycją. Okazuje się jednak, że widzowie mimo wszystko dostaną szansę na wysłuchanie głosu prezentera w trakcie majowego wydarzenia.

Artur Orzech założył kanał na portalu YouTube, gdzie skomentuje Konkurs Piosenki Eurowizji.

Jak podają rozmaite media, dziennikarz miał poinformować o tym fakcie na swoim profilu na Facebooku (wpis nie jest już dostępny). A przy okazji wbił szpilę prezesowi TVP Jackowi Kurskiemu, który w jego opinii ma być nieprzystosowany do dzisiejszych czasów:

Panie Kurski. Zatrzymał się Pan w czasie. Skomentuję Eurowizję, jak będę chciał. Pan mi w tym nie przeszkodzi.

Do osoby szefa telewizji publicznej Artur Orzech odniósł się zresztą również w opisie kanału na YouTubie. Zaznaczył tam chęć wyprzedzenia prezesa, zanim ten miałby mu oświadczyć, że nie skomentuje Eurowizji. Obecnie kanał Orzecha liczy nieco ponad 900 subskrypcji i nie ma tam wgranego żadnego filmu. Zapewne w niedalekiej przyszłości to się zmieni. Prezenter nie podał natomiast jeszcze żadnych szczegółów swojego planu na komentowanie Eurowizji.

REKLAMA

Eurowizja 2021 odbędzie się w dniach 18, 20 i 22 maja.

Oscarowe i głośne tytuły możesz obejrzeć w CHILI za darmo dzięki nowej promocji Logitech – sprawdź

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA