REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Assassin's Creed doczeka się serialu telewizyjnego!

Ubisoft w końcu potwierdził plotki! Trwają prace nad serialem na motywach gry Assassin’s Creed. To ma być produkcja wysokiej jakości, a przedstawiciel studia stwierdził, że produkcja potrwa tyle, ile trzeba, by nie zawieść fanów.

23.03.2017
19:31
Assassin's Creed serial anime
REKLAMA
REKLAMA

W ubiegłym roku szef Ubisoftu zapowiedział, że jego wydawnictwo pracuje nad produkcją telewizyjną wspólnie z Netfliksem. Teraz wiemy już to, czego wszyscy i tak się domyślali. Aymar Azaizia potwierdził na redditowym AMA, że chodzi tu o serial na motywach gry Assassin’s Creed.

Produkcja ma być wyprodukowana – co już nie jest oficjalną informacją, a kolejną plotką – przez studia filmowe Ubisoftu czyli Ubisoft Motion Pictures. Mają one na swoim koncie telewizyjna produkcję Rabbids Invasion stworzoną dla Nickelodeonu a także film Assassin’s Creed, który pojawił się w kinach pod koniec ubiegłego roku.

Skoro serial Assassin’s Creed powstaje w Ubisoft, to jestem pełen obaw.

Jak zwraca uwagę Piotrek w swojej recenzji, filmowy Assassin’s Creed najwyraźniej powstawał w bólach. Chociaż twórcy mieli sporo fajnych pomysłów i nie korzystali przesadnie z komputerowej grafiki podczas produkcji – zamiast tego stawiając na prawdziwe scenografie, ręcznie szyte kostiumy, sceny akcji w wykonaniu prawdziwych aktorów, kaskaderów i hiszpańskojęzyczne dialogi w retrospekcjach – to nie uratowało to obrazu, w którym po prostu zabrakło porządnego scenariusza.

REKLAMA

W filmie zabrakło motywu przewodniego i jasno określonego celu. Motywacje bohaterów są niejasne i wręcz zmieniają się podczas filmu bez wyraźnego powodu. Drętwe i drewniane dialogi nie korespondują z poprzednimi scenami, a o zakończeniu aż szkoda mówić. Wygląda na to, że scenariusz był do ostatniej chwili zmieniany, a scenarzysta nie wyrobił się na czas.

Miejmy nadzieję, że tym razem, jak obiecuje Azaizia, faktycznie nikt z niczym nie będzie się spieszył, a serial pozwoli nam szybko zapomnieć o miernym filmie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA