REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

To nie jest zwykła polska komedia. Atak paniki właśnie trafił do HBO GO

Wielowątkowy, zabawny i wzruszający. Film Pawła Maślony trafił właśnie do bazy HBO GO.

07.10.2018
11:30
atak paniki w hbo
REKLAMA
REKLAMA

Atak paniki to wielowątkowa opowieść o... ekstremalnym stresie, chociaż nie tylko. Reżyser Paweł Maślona przedstawia widzom kilka na pozór nie związanych ze sobą historii. Mamy więc parę, która wraca z wakacji, młodą dziewczynę zarabiającą na seks kamerkach, kelnera uzależnionego od gry komputerowej i innych. Na pierwszy rzut oka nie łączy ich nic. Dopiero jakiś czas później okazuje się, że wszyscy bohaterowie zostaną wystawieni na działanie absolutnie ekstremalnego stresu, chociaż nie tylko to łączy te opowieści.

Atak paniki wchodzi w budy komedii.

Jednak w trakcie seansu szybko przekonujemy się, że dowcip i komizm ustępuje opowieści o napięciu i panice właśnie, co już nie do końca jest takie zabawne.

Ogromną zaletą filmu jest również obsada. Na ekranie zobaczymy m.in. Artura Żmijewskiego i Dorotę Segdę (w roli małżeństwa, które siedzi w samolocie obok natarczywego pasażera), Magdalenę Popławską i Grzegorza Damięckiego (małżeństwo w separacji), Julię Wyszyńską (panna młoda). W filmie pojawiąją się również: Aleksandra Pisula, Aleksandra Adamska, Małgorzata Hajewska-Krzysztofik i inni.

Film nakręcił Paweł Maślona, który odpowiada również za scenariusz razem z Bartłomiejem Kotschedoffem i Aleksandrą Pisulą. Muzkę do filmu przygotował Radzimir Dębski.

REKLAMA

Film Atak paniki znajdziecie w HBO GO.

Premiera telewizyjna zaplanowana jest na dzisiaj, tj. 7.10.2018 o 20:10 w HBO. Obraz będzie emitowany również następnego dnia, w poniedziałek, o godzinie 15:45.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA