REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Nadlatuje czwarta Atomówka. Do Bójki, Bajki i Brawurki dołączyła Bombka

Cartoon Network zdradziło wreszcie tożsamość nowej siostry Bójki, Bajki i Brawurki. W bajce Atomówki pojawiła się czwarta dziewczynka, Bombka. 

18.09.2017
16:02
blisstina atomówki 4 siostra bliss cartoon network
REKLAMA
REKLAMA

Atomówki to kultowa bajka Cartoon Network z lat 90. ubiegłego wieku. W zeszłym roku stacja postanowiła przywrócić animacji dawny blask i zdecydowała się na reboot. Po blisko półtora roku od premiery twórcy stwierdzili, że pora narobić szumu wokół marki i zapowiedzieli nadejście czwartej siostry.

Czwarta Atomówka to Blisstina.

Cartoon Network od dwóch tygodni podgrzewało atmosferę. W minioną niedzielę przyszła kolej na to, by odsłonić karty. Blisstina, czyli w skrócie Bliss, w polskiej wersji językowej będzie nazywana Bombką. Głosu użyczy jej Patricia Kazadi.

Blisstina zadebiutowała w pierwszej z pięciu części specjalnego filmu telewizyjnego Powerpuff Girls: Power of Four. Już na pierwszy rzut oka odróżnia się pod sióstr. Ma niebieskie włosy, fioletowe ubranie i ciemną karnację - tak jak wiele osób wcześniej przewidywało.

Muszę przyznać, że podoba mi się polskie tłumaczenie. Bombka idealnie pasuje do trzech sióstr: Bajki (Blossom - kwiat), Bójki (Bubbles - bańki) i Brawurki (Buttercup - jaskier) i trafi na antenę na Cartoon Network Polska w listopadzie.

Skąd się wzięła Bombka w bajce Atomówki?

Tak jak można było się spodziewać, wprowadzenie nowej postaci do bajki Atomówki budzi bardzo skrajne reakcje widzów. Użytkownicy serwisów społecznościowych bywają zachwyceni, jak i rozwścieczeni tym, że tak bardzo odróżnia się od swoich sióstr.

Cartoon Network znalazło jednak sposób, by wyjaśnić, dlaczego Bliss nie wygląda tak jak Bójka, Bajka i Brawurka. Okazuje się, że jest ich starszą siostrą i efektem pierwszego eksperymentu Profesora Atomusa.

Z początku wydawało się, że Bliss to tylko wyimaginowana przyjaciółka Bajki, ale prawda szybko wyszła na jaw.

REKLAMA

Profesor Atomus, który stworzył w swojej piwnicy idealne dziewczynki z cukru, słodkości i różnych śliczności z dodatkiem związku X, był przekonany, że Bombka zaraz po narodzinach zginęła w wybuchu. Bliss jednak przeżyła i zaprzyjaźniła się z Mojo Jojo.

Warto też pamiętać, że pomysł na dodanie czwartej siostry do animacji Atomówki wcale nie jest taki nowy. W pierwszej wersji serialu z lat 90. dziewczynki same próbowały stworzyć sobie siostrzyczkę, Bunny. Serial szybko pozbył się jednak tej postaci.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA