REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix /

Netflix chce mieć własne „Atomówki”. Serwis pokazał zwiastun serialu „Kid Cosmic” zrobionego z twórcą kultowej animacji

Na platformie Netflix nie brakuje popularnych seriali animowanych dla młodszych widzów, ale pewna zupełnie nowa produkcja szykowana na 2021 rok może pobić ich wszystkie pod względem liczby wyświetleń. A to dlatego, że „Kid Cosmic” jest zupełnie nowym tytułem od twórcy kultowej serii „Atomówki”. Mamy już jego zwiastuny w języku oryginalnym i z dubbingiem.

05.01.2021
17:24
atomówki kid cosmic
REKLAMA
REKLAMA

Pierwsze informacje na temat nowej produkcji Craiga McCrackena pojawiły się jeszcze w 2018 roku, gdy Netflix ogłosił cały szereg animowanych produkcji familijnych. To właśnie wtedy użytkownicy serwisu po raz pierwszy usłyszeli o takich tytułach jak „Klaus” i „Rodzeństwo Willoughby” (recenzję tego pełnometrażowego filmu znajdziecie TUTAJ), które z czasem miały stać się wielkimi hitami platformy. „Kid Cosmic” został wówczas przedstawiony jako zabawny serial o nastoletnim chłopcu marzącym o zostaniu superbohaterem.

Życzenie spełnia się, gdy odnajduje pochodzące z kosmosu kamienie mocy, ale szybko wychodzi na jaw, że rzeczywistość bycia herosem jest znacznie bardziej skomplikowana niż w jego młodzieńczych fantazjach. Opublikowany właśnie premierowy trailer produkcji pokazuje, że w ciągu dwóch lat prac początkowy koncept nie uległ większym zmianom, choć doszła spora grupa nowych postaci.

„Kid Cosmic” przypomina oryginalne „Atomówki” tematyką i typowym dla McCrackena humorem.

Trwający prawie dwie minuty materiał pokazuje jak na dłoni, że „Kid Cosmic” również będzie animacją łączącą w sobie sceny akcji z absurdalnym humorem i familijnymi wartościami. Widać przy tym jednak, że Netflix i Craig McCracken postanowili za to nieco poeksperymentować ze stylem wizualnym, dlatego kreskówkowe postaci zostają przedstawione na realistycznym tle. Co sprawia dosyć interesujące wrażenie.

REKLAMA

Czy nowi bohaterowie zyskają w Polsce równie wielką popularność, co Bójka, Bajka i Brawurka oraz ich przeciwnicy z Mojo Jojo na czele? Odpowiedź na to pytanie poznamy już za niecały miesiąc. Na pewno nie zaszkodzi jednak fakt, że produkcja będzie dostępna tak w oryginalnej wersji językowej, jak i z polskim dubbingiem (obie wersje prezentujemy w osobnych zwiastunach).

Serial „Kid Cosmic” trafi na Netflix Polska dokładnie 2 lutego.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA