REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

„Atomówki” w nowych, lepszych strojach na pierwszym oficjalnym zdjęciu z aktorskiego serialu

Stacja CW zamówiła pilot aktorskiego serialu o Atomówkach. Pierwsze zdjęcie z planu niekoniecznie przypadło do gustu fanom oryginału. Teraz pojawiła się oficjalna fotografia, na której możemy zobaczyć główne bohaterki w nowych strojach.

13.04.2021
12:27
atomówki cw serial zdjęcie
REKLAMA

Gdy tylko pojawiły się pierwsze informacje o planach stworzenia aktorskiej wersji „Atomówek”, wiadomo było, że przed twórcami stoi wielkie wyzwanie. Stacja CW zamówiła pilot produkcji, w której Bajka, Bójka i Brawurka są już dorosłe i żałują zmarnowanego na walkę z przestępczością dzieciństwa. Przyjdzie im jednak ponownie połączyć siły i po raz kolejny uratować świat. Brzmi to ciekawie, ale przecież trzeba być ostrożnym, bo fani oryginału są wymagający. Kiedy w 2016 roku pojawił się animowany reboot serialu, delikatnie mówiąc, nie przypadł on im do gustu. I w tym wypadku też już zaczęli kręcić nosem.

REKLAMA

Parę dni temu pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu nadchodzącego pilota. Mogliśmy zobaczyć na nich główne bohaterki w znanych z animacji strojach. Według internautów nie wyglądało to najlepiej. Pojawiły się głosy, że przypomina to tani, amatorski cosplay. Jak można było wywnioskować po komentarzach pojawiających się pod fotografiami, nie zabrakło też postawy bardziej zdroworozsądkowej. Zwrócono bowiem uwagę, że to co udostępniono pozbawione jest odpowiedniego kontekstu. Nie wiedzieliśmy czy to retrospekcja, czy rzeczywiście Bajka, Bójka i Brawurka będą paradować przez cały odcinek w takich właśnie ubraniach. I jak się okazuje ci ostatni mieli rację.

Pierwsze oficjalne zdjęcie z aktorskich „Atomówek”

W sieci właśnie pojawiło się oficjalne zdjęcie z aktorskich „Atomówek”. Można po nim wywnioskować, że to co widzieliśmy poprzednim razem, pochodziło z retrospekcji i te wymięte, dziecinne stroje bohaterki nosiły jako nastolatki.

REKLAMA

Faktycznie, Yana Perrault, Dove Cameron i Chloe Bennet prezentują się tutaj o wiele lepiej niż poprzednio. Mimo to fani pod postem wciąż kręcą nosem. W komentarzach internauci zaznaczają, że nie chcą tego oglądać i że to niszczenie ich dzieciństwa, etc. Są jednak też osoby, które nie kryją ekscytacji nadchodzącą produkcją. Dlatego z ostatecznymi ocenami lepiej powstrzymać się przynajmniej do premiery pilota.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA