REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix

Każda rodzina jest atypowa. Zobacz zwiastun drugiego sezonu serialu Netfliksa

Pierwszy sezon serialu Atypowy Netfliksa pokazał, że wciąż można stworzyć oryginalny serial familijny. Dalsze losy rodziny Gardnerów zostały pokazane na pierwszym zwiastunie drugiego sezonu produkcji.

21.08.2018
9:11
atypowy netflix kiedy premiera
REKLAMA
REKLAMA

Głównym bohaterem oryginalnego serialu Netfliksa jest Sam Gardner – uczęszczający do lokalnego liceum nastolatek z autyzmem. Pomimo tytułowej atypowości chłopak chce poznać trochę normalnego, nastoletniego życia i znaleźć dziewczynę. Produkcja spotkała się z pozytywnymi ocenami, głównie za świeżość i naturalność w podejściu do tematu dorastania.

Nie dziwi więc, że Netflix szybko podjął decyzję o wyprodukowaniu drugiego sezonu Atypowego. Na pierwszym opublikowanym zwiastunie ponownie widzimy przedstawicieli rodziny Gardnerów, którzy muszą zmierzyć się z rodzącymi się w ich życiu zmianami. Wygląda na to, że choć Sam pozostanie głównym bohaterem produkcji, to znacznie rozwinięte zostaną wątki dotyczące jego siostry i rodziców.

netflix atypowy class="wp-image-193201"

Atypowy – kiedy premiera?

W drugiej odsłonie serialu Sam będzie musiał podjąć decyzję o wyborze koledżu, jego rodzice będą mierzyć się z kryzysem w ich związku, a Casey trafi do nowego liceum. Dziewczyna nie będzie w stanie odnaleźć się w nowym i wrogim środowisku.

Atypowy nie jest jednak dramatem, a raczej wzbudzającą pozytywne odczucia produkcją familijną. Netflix chce pokazać, że z pomocą rodziny można poradzić sobie z najbardziej poważnymi problemami. W natłoku mrocznych i dołujących produkcji wydaje się to kolejnym plusem Atypowego.

Do serialu powracają członkowie obsady znani z pierwszego sezonu: Keir Gilchrist, Brigette Lundy-Paine, Jennifer Jason Leigh, Michael Rapaport oraz Nik Dodani i Jenna Boyd. Pozostaje mieć nadzieję, że odtwórcy głównych ról nic nie stracili na dotychczasowej chemii, a scenarzyści wciąż będą potrafili podejść do typowych rodzinnych problemów z równie oryginalnymi pomysłami.

REKLAMA

Netflix reklamuje drugi sezon produkcji hasłem: Każda rodzina jest atypowa. Wkrótce przekonamy się, czy każdy sezon Atypowego jest równie dobry.

Atypowy powróci na platformę Netflix już 7 września 2018 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA