REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Kolacja z Filipem Chajzerem za ponad 10 tys. zł – aukcje z udziałem celebrytów hitem Allegro

Małgorzata Kożuchowska — 3 tys. zł, Robert Makłowicz — 7,5 tys. zł, Filip Chajzer — ponad 10 tys. zł. Tyle są w stanie zapłacić internauci za kolację z ulubionym celebrytą lub celebrytką. A to wszystko w ramach świątecznej aukcji.

10.12.2020
15:06
chajzer maklowicz kolacja aukcja
REKLAMA
REKLAMA

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia to okazja nie tylko do tego, żeby sprawić prezenty bliskim, ale również, by wspomóc najbardziej potrzebujących. Od lat w sieci furorę robią licytacje z udziałem gwiazd i celebrytów, którzy wystawiają na aukcję pamiątkowe gadżety lub... swój czas i obecność.

Spotkanie z Filipem Chajzerem hitem aukcji Allegro

Jedną z form charytatywnego wsparcia jest bowiem licytacja spotkania ze znaną osobą, np. na wspólnej kolacji. I tak, na Allegro można wylicytować posiłek w restauracji w towarzystwie m.in. Magdaleny Popławskiej, Michała Koterskiego (każdy po 2025 zł) czy duetem Fit Lovers (1550 zł).

Na podium jednak znalazły się trzy nazwiska, które znacząco zostawiają resztę „konkurencji” w tyle. Okazuje się, że za spotkanie z Małgorzatą Kożuchowską internauci są gotowi zapłacić 3150 zł, a z Robertem Makłowiczem — aż 7350 zł. Jednak największą popularnością cieszy się aukcja z udziałem Filipa Chajzera — jej wartość przekroczyła już bowiem kwotę 10 tys. zł:

19 osób licytuje kolację w moim towarzystwie, a na dwa dni przed zakończeniem aukcji na Allegro jest ona warta ponad 10.000 PLN... To super miłe, dziękuję wszystkim, którzy mieli właśnie takie a nie inne marzenie ❤️

— napisał na Facebooku prezenter TVN.

Kolacja w restauracji a pandemia: jak to pogodzić?

No dobrze, załóżmy, że udało się nam wylicytować kolację w towarzystwie którejś z tych osób. Jak jednak zrealizować zakup, skoro z powodu pandemii wszystkie restauracje są nieczynne (istnieje jedynie możliwość zamówienia posiłku na wynos)?

W opisie aukcji czytamy, że „kolacja odbędzie się w 2021 roku”, we wskazanym przez gwiazdę terminie (czyli najprawdopodobniej dopiero po zniesieniu obowiązujących obecnie restrykcji sanitarnych). Jak dodają organizatorzy, istnieje możliwość przekazania wygranej innej osobie w formie prezentu.

Środki zebrane w ramach aukcji (którą znajdziecie TUTAJ) trafią do podopiecznych Fundacji Mam Marzenie.

REKLAMA
aukcja allegro top 3
Fot. Allegro.pl

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA