REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Avengers wyruszają w ostatnią podróż. Zobacz zapowiedź filmu „Avengers: Endgame"

Fani Marvel Cinematic Universe czekali na trailer „Avengers: Endgame" od miesięcy. Wydarzenia Avengers: Wojna bez granic pozostawiły fanów z większą liczbą pytań niż odpowiedzi. Właśnie poznaliśmy pierwsze szczegóły ostatniego rozdziału tej opowieści, a także jej tytuł, który brzmi „Avengers: Endgame".

07.12.2018
14:23
avengers 4 zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

Lata Marvel Cinematic Universe zapiszą się w historii kina jako jeden z najciekawszych i najbardziej ekscytujących okresów XXI wieku. Opowieść zapoczątkowana przez „Iron Mana" w 2008 roku zostanie zamknięta jedenaście lat później. Do ostatecznego pojedynku z Thanosem dzierżącym władzę nad wszystkimi Kamieniami Nieskończoności dojdzie w filmie „Avengers: Endgame".

Szczegóły produkcji przez wiele miesięcy były skrywane w tajemnicy. Fani filmów Marvela wiedzieli jedynie, że Pepper Potts przywdzieje zbroję na wzór stroju Iron Mana, a Loki na pewno nie powróci w nadchodzącym filmie. Reszta to były spekulacje oparte na kilku nieoficjalnie ujawnionych grafikach i informacjach. Wiadomo było jednak, że prędzej lub później, ale Disney będzie musiał opublikować zwiastun filmu. Ten czas nadszedł właśnie dzisiaj.

„Avengers 4" zwiastun - kto wystąpi w filmie?

REKLAMA

Opublikowany trailer produkcji pokazuje, co działo się z pozostałymi przy życiu bohaterami po wydarzeniach z „Avengers: Wojna bez granic". Połowa rozumnego życia we Wszechświecie została wówczas wyeliminowana jednym gestem przez Thanosa. Kilku superbohaterów jednak przetrwało. Śmierć połowy ludzkości była jednak mocnym ciosem dla ich morale. Widać to w samym zwiastunie, gdy część ocalałych członków zespołu ogląda zdjęcia poległych, a pozostali próbują bez wielkich nadziei opracować plan pokonania wroga.

„Avengers 4" trafi do kin na całym świecie w kwietniu 2019 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA