REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Pepper Potts w zbroi Iron Mana. Gwyneth Paltrow na nowym zdjęciu z planu Avengers 4

Nowe zdjęcie Gwyneth Paltrow z planu Avengers 4 potwierdza, że jej bohaterka przywdzieje zbroję Iron Mana. Kim będzie alter ego Pepper Potts?

24.10.2018
16:13
gwyneth paltrow w avengers 4
REKLAMA
REKLAMA

Szeregi Avengers i Strażników Galaktyki zostały znacznie przetrzebione pod koniec Avengers: Wojna bez granic przez Thanosa dzierżącego władzę nad wszystkimi Kamieniami Nieskończoności. Do walki z szalonym tytanem będą musieli przystąpić nowi bohaterowie i postacie, które do tej pory miały mniejszą rolę w filmach Marvela. Powróci choćby Clint Barton, ale pod nowym mianem – zostanie Roninem.

Część zmian w obsadzie Marvel Cinematic Universe spowodowana odejściem wielu aktorów stanowi dla Disneya szansę. Firma może wykorzystać to na zwiększenie liczby ważnych i interesujących bohaterek w swoich filmach. Disney był wcześniej krytykowany za niedobór ciekawych postaci kobiecych, ale wszystko wskazuje na to, że sytuacja zaczyna się powoli zmieniać. Solowy film otrzyma wkrótce Brie Larson jako Captain Marvel, a nowe zdjęcie z planu Avengers 4 zapowiada znacznie większą rolę Pepper Potts.

Wieloletnia dziewczyna Iron Mana uratowała mu już raz życie w filmie Iron Man 3, ale przez większość czasu była postacią dość marginalną.

Niepewny jest jednak los jej ukochanego Tony'ego Starka w zbliżającym się filmie. Robert Downey Jr zakończy swój długi (i bardzo dochodowy) udział w MCU właśnie na Avengers 4. Nie da się ukryć, że zakończenie filmu Avengers: Wojna bez granic najbardziej wpłynęło właśnie na Starka. Pojedynek z Thanosem to dla niego już nie tylko walka o przyszłość świata, ale też personalna vendetta.

Wielu fanów spekuluje, że Iron Man może zapłacić za walkę z tak potężnym przeciwnikiem najwyższą cenę. Nowe zdjęcie Pepper Potts w zbroi przypominającej te noszone przez Starka (jedynie w innym kolorze) z planu Avengers 4 sugeruje, że ta postać również stanie do walki z Thanosem. Pytanie, czy wraz z ukochanym, czy w celu pomszczenia jego śmierci.

W komiksach Potts została uzbrojona przez Starka już wiele lat temu. W zeszycie Invincible Iron Man vol. #10 z 2009 roku bohaterka odkryła przygotowaną specjalnie dla niej zbroję w tajnym pokoju w biurze Stark Industries. Wkrótce potem przyjęła pseudonim Rescue i rozpoczęła karierę superbohaterki u boku Iron Mana oraz War Machine'a.

gwyneth paltrow avengers 4 class="wp-image-215333"
Marvel Database
REKLAMA

Wszystko to są na razie jedynie spekulacje. Wyraźnie widać jednak, że Disney chce wykorzystać potencjał każdego z aktorów w pełni. Avengers 4 będzie nie tylko fabularnym i symbolicznym, ale też faktycznym końcem pewnej ery w Marvel Cinematic Universe. Cieszy, że Gwyneth Paltrow otrzyma tym razem rolę godną jej talentu aktorskiego.

Widzowie będą mogli zobaczyć Gwyneth Paltrow w Avengers 4 już 25 kwietnia w kinach na całym świecie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA