REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Którzy bohaterowie powrócą w „Avengers: Endgame”? Źródłem spoilerów mogą okazać się zabawki

Disney doskonale potrafi przy okazji premiery swoich największych hitów utrzymywać ich fabułę w tajemnicy. A firma nigdy wcześniej nie była tak skryta, jak w przypadku „Avengers: Endgame”. Bardzo prawdopodobne jednak, że szyki pokrzyżuje im oficjalna linia zabawek ujawniająca nowy wygląd wielu bohaterów.

22.01.2019
10:01
avengers: endgame zabawki
REKLAMA
REKLAMA

Uwaga! Tekst zawiera spoilery dotyczące „Avengers: Endgame”. Czytasz na własną odpowiedzialność.

„Avengers: Endgame” to jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów ostatniej dekady. Popkulturowe wydarzenie porównywalne chyba jedynie z premierą nowych „Gwiezdnych wojen”. Nie ma więc niczego szokującego w tym, że Disney próbuje utrzymać jak najwięcej informacji związanych z obrazem w tajemnicy. Oficjalne materiały są skąpe i ograniczają się w zasadzie tylko do zwiastuna produkcji.

Oczywiście, w sieci nie brakuje rozmaitych spekulacji, a nawet bardzo dobrze udokumentowanych spoilerów. Od dłuższego czasu wiadomo, że w filmie pojawi się wątek podróży w czasie. Wskazują na to choćby zdjęcia z planu i wypowiedzi aktorów. Coraz więcej mówi się także o prawdopodobnym powrocie kilku postaci. O losie niektórych z nich nic nie wiemy, a inni zostali zabici przez Thanosa.

Avengers: Endgame zabawki - kto powróci w filmie?

Najwięcej mówi się o postaciach Gamorry, Spider-Mana i Walkirii. Los Petera Parkera jest niewiadomą przede wszystkim w kontekście „Spider-Man: Daleko od domu”. Według Kevina Feige'a, który sprawuje pieczę nad całym uniwersum, produkcja zaczyna się kilka minut po zakończeniu czwartej części Avengers. Musi więc toczyć się w świecie, gdzie wszystkie czyny Thanosa zostały naprawione. A może nigdy do nich nie doszło? Spekulacje związane z Gamorrą napędzają z kolei informacje o dokrętkach do filmu, w których wzięła udział Zoe Saldana.

avengers: endgame zabawki class="wp-image-244456"

Ujawnione przez użytkownika caffeinesn0w na Reddicie fotografie zabawek nie przedstawiają córki Thanosa, ale widać za to na nich Spider-Mana, Walkirię oraz wielu członków Avengers. Wygląda na to, że wcześniejsze plotki nie kłamały i faktycznie zobaczymy diametralnie inny wygląd kilku bohaterów.

Wielu Avengersów przywdzieje nowe, białe kostiumy.

avengers: endgame zabawki class="wp-image-244459"

Jeśli wierzyć figurkom Hasbro (a wyglądają na autentyczne, zaś zdjęcia pokazują wnętrze sklepu), to w nowym uniformie zaprezentują się Thor, Rocket Raccoon, Czarna Wdowa i... Hulk. Na opublikowanych wcześniej fotografiach widać było także miniaturkę Kapitana Ameryki w białym kostiumie, ale tutaj widzimy go w swoim standardowym ubraniu bojowym. Czarna Wdowa ma też powrócić do rudego koloru włosów, tylko że tym razem zwiąże je w warkocz.

Spider-Man ma na sobie swój kostium z „Avengers: Wojna bez granic”. Podobnie jak Czarna Pantera, Thanos i Iron Man. Zabawki ujawniają jednak pierwsze pełne spojrzenie na Hawkeye'a po przybraniu tożsamości Ronina. Wygląda na to, że bohater przywdzieje maskę na wzór ninja, a także szeroki kaptur.

REKLAMA
avengers: endgame zabawki class="wp-image-244462"

Na ten moment nie wiadomo, czy figurki trafią także do Polski. A jeśli tak, to kiedy to nastąpi.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA