REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Prace nad „Avengers: Koniec gry” są na finiszu. Bracia Russo zamknęli właśnie kolejny etap produkcji

Tegoroczny światowy Dzień Kobiet z pewnością należy w kinach do „Kapitan Marvel”. Jednak to właśnie dziś inny obraz z Marvel Cinematic Universe zakończył decydujący etap produkcji.

08.03.2019
21:19
avengers: koniec gry
REKLAMA
REKLAMA

Pierwsza połowa 2019 roku jest w dużej mierze określona przez dwie produkcje wychodzące z jednego uniwersum filmowego. Dzisiaj do kin weszła pierwsza z nich, tj. „Kapitan Marvel”. Krytycy są mocno podzieleni. Jednak to paradoksalnie wcale nie musi zaszkodzić obrazowi. Na jego korzyść działa szczególna data premiery i brak mocnych alternatyw filmowych, które finalnie mogą mocno wywindować wyniki finansowe filmu z Brie Larson w roli głównej. Drugą produkcją będzie epickie zakończenie pewnego rozdziału w całym Marvel Cinematic Universe, czyli „Avengers: Koniec gry”.

Produkcja ma być swego rodzaju podsumowaniem dla 22 filmów, które ukazały się na przestrzeni ostatniej dekady.

Za reżyserskimi sterami „Avengers: Koniec gry” stanęli bracia Joe i Anthony Russo. Duet reżyserski pracował już przy zeszłorocznej, trzeciej części Avengersów, filmie „Avengers: Wojna bez granic”. Produkcja wzbudziła ogromne emocje wśród fanów marvelowskiego uniwersum. Głównie dzięki sławnemu zakończeniu, które pozostawiło miliony widzów na całym świecie w niepewności. Na szczęście odpowiedź na tę nurtującą kwestię mamy poznać już za nieco ponad 1,5 miesiąca. Film „Avengers: Koniec gry” ma ukazać się w światowych kinach na przełomie kwietnia i maja.

Zdjęcia do produkcji zakończyły się już jakiś czas temu. Jednak dopiero dzisiaj możemy powiedzieć, że wyczekiwany film przyjął swój ostateczny kształt.

REKLAMA

Jak oznajmili dzisiaj bracia Russo poprzez swoje oficjalne konto na Twitterze, 8 marca był ostatnim dniem prac edytorskich przy „Avengers: Koniec gry”. To oznacza, że czwarta część Avengersów posiada już określoną długość, a także ostateczne zakończenie.

Film „Avengers: Koniec gry” wejdzie do polskich kin w ostatni weekend kwietnia 2019 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA