REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Marvel pokazuje coraz więcej nowych scen w ostatnich dniach przed premierą „Avengers: Koniec gry”

„Avengers: Koniec gry” ma jedną z najbardziej intensywnych kampanii promocyjnych w historii kina. Nawet tuż przed premierą do widzów trafiają nowe ujęcia z filmu. W przeciwieństwie do ostatniego wycieku spoilerów, tym razem z w pełni legalnego źródła. Kogo widzimy na nowych spotach telewizyjnych?

18.04.2019
21:37
avengers koniec gry spot
REKLAMA
REKLAMA

Za nami premiera pierwszego odcinka finałowego sezonu „Gry o tron”, ale wielu czytelników Rozrywka.Blog ma jeszcze jedną datę zaznaczoną na czerwono w kalendarzu. Chodzi oczywiście o 25 kwietnia, gdy do kin w całej Polsce zawita „Avengers: Koniec gry”. Nowy film Marvel Studios prawdopodobnie okaże się największym finansowym hitem tego roku (nie zagrozi mu nawet „The Rise of Skywalker”, bo ma premierę dopiero w grudniu). Trudno się jednak temu dziwić. Mamy w końcu do czynienia z produkcją, która zamknie ostatnie jedenaście lat Marvel Cinematic Universe.

Potencjalny zarobek musiały jednak poprzedzić niemałe wydatki. „Avengers: Endgame” może się pochwalić jedną z najdroższych kampanii marketingowych w historii. Zabrakłoby czasu na wymienienie wszystkich zwiastunów, zdjęć, plakatów, reklam i wywiadów udzielonych przez członków obsady i twórców. Szał wokół „Avengers: Koniec gry” nie zawsze podoba się zresztą reżyserom produkcji. Przez długi czas dbali oni, żeby materiały promocyjne nie ujawniały zbyt wielu szczegółów fabuły. To nie do końca się udało, bo przecież pierwszy zwiastun filmu próbował przekonać widzów, że Tony Stark dryfuje w kosmicznej pustce, a jego życie jest w niebezpieczeństwie. A na wielu późniejszych klipach widzieliśmy go już w towarzystwie pozostałych Avengersów na Ziemi.

Jeszcze bardziej reżyserów mógł zirytować niedawny wyciek kluczowych spoilerów na temat filmu.


Joe i Anthony Russo wystosowali nawet specjalne oświadczenie, w którym prosili fanów o nie psucie sobie i innym pierwszego wrażenia z seansu. Trudno jednak winić wielbicieli Marvela za to, że są ciekawi „Avengers: Koniec gry”. Mamy do pewnego stopnia do czynienia z popkulturową puszką pandory. Po jej otwarciu nie ma szans na powrót do normy. Bo przecież również oficjalne media związane z Marvelem ciągle pokazują nowe ujęcia z filmu.

Właśnie pokazano dwa nowe spoty telewizyjne, które pełne są wcześniej niewidzianych scen.

Pierwszy pokazuje m.in. rozmowę Hawkeye'a z Czarną Wdową na pokładzie statku Rocket Raccoona. Widzimy też fragment walki na samurajskie miecze między Roninem a człowiekiem, który wygląda na członka Yakuzy. Oprócz akcji mamy też autentycznie emocjonujący moment, gdy Kapitan Ameryka prosi Avengersów, by uważali na siebie i wzajemnie się wspierali. Wideo sugeruje też, że Scott Lang wydostanie się z Wymiaru Kwantowego bez stroju Ant-Mana, z czego żartuje sobie War Machine.

REKLAMA

W opublikowanym kilka godzin temu spocie znalazło się nieco mniej świeżych scen. Ale i tak na co popatrzeć będą mieli fani Iron Mana, który najwyraźniej dołączy do klubu wielbicieli tarcz (założonego oczywiście przez Kapitana Amerykę). Pokazane zostały też krótkie przebitki na Kapitan Marvel oraz Rocket Raccoona i Jamesa Rhodesa. To już kolejny film promocyjny przed „Avengers: Endgame”, który sugeruje, że ci dwaj bohaterowie wyruszą gdzieś tylko we dwóch.

Premiera „Avengers: Koniec gry” już 25 kwietnia. Bilety znajdują się już w sprzedaży.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA