REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Rozejm Iron Mana i Kapitana Ameryki w nowym zwiastunie. „Avengers: Koniec gry" coraz bliżej

Można się było tego spodziewać, że przed premierą „Avengers: Końca gry” dostaniemy jeszcze przynajmniej jeden nowy materiał promujący obraz. Tak też się stało i możemy cieszyć oczy świeżutkimi scenami.

02.04.2019
17:05
avengers koniec gry zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

Co prawda nie ma pewności, że wszystkie je zobaczymy na ekranie, bo bracia Russo jasno dali do zrozumienia, że nie ma co przywiązywać się do ujęć zawartych w zwiastunach. Odłóżmy to jednak na bok. Cieszmy się po prostu, jak na popkulturowych maniaków przystało, nowymi scenami z marvelowskimi herosami, którzy zbierają resztki sił, aby ruszyć na ostateczną bitwę z Thanosem. Jak zresztą pada z ekranu - są to dłużni wszystkim tym, którzy odeszli przy ostatnim starciu z Szalonym Tytanem. No i jeszcze ten wzruszający moment, w którym Tony Stark i Kapitan Ameryka podają sobie dłoń. W jedności siła!

„Avengers: Koniec gry” - zwiastun filmu:

Zapowiada się prawdziwie emocjonujące dzieło – produkcja trwa 3 godz. i 2 min, co czyni go najdłuższą ze wszystkich dotychczasowych odsłon marvelowskich widowisk. Reżyserami obrazu są Joe i Anthony Russo, zaś scenarzystami Christopher Markus oraz Stephen McFeely – ta sama ekipa, co pracowała przy „Avengers: Wojna bez granic”.

REKLAMA

Co ważne, ruszyła już w Polsce przedsprzedaż biletów na to jedno z najważniejszych filmowych wydarzeń 2019 roku. Nie ma co ukrywać, trzeba się spieszyć, bo bilety z pewnością rozejdą się na pniu. A skoro przy tym temacie jesteśmy. Wstępne szacunki mówią o tym, że „Avengers: Koniec gry” może rozbić bank w wynikach box office, co także nie powinno szczególnie dziwić. Wkrótce się o tym przekonamy.

„Avengers: Koniec gry” na ekranach kin od 26 kwietnia, jednak pierwsze pokazy odbędą się już dwa dni wcześniej.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA