REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Dzieje się

Gdzie obejrzeć "Babilon"? Nominowany do Oscara film z Bradem Pittem i Margot Robbie już na VOD

"Babilon", film w gwiazdorskiej obsadzie, trafił już na VOD, dlatego na trzygodzinnym seansie możecie skupić się w zaciszu swojego domu. Gdzie obejrzeć film "Babilon"?

10.07.2023
14:01
babylon gdzie obejrzec
REKLAMA

Akcja "Babilon" rozgrywa się w Los Angeles pod koniec lat 20. XX wieku. Śledzi losy postaci, które są świadkami ewolucji od niemego do dźwiękowego filmu w Hollywood. Podczas gdy na pierwszym planie obecni są bohaterowie, którzy za wszelką cenę próbują utrzymać się na szczycie, wokół nich zobrazowana zostaje deprawacja epoki wczesnego Hollywood, która w tym czasie kryje się za blichtrem i przepychem. Film "Babilon" w reżyserii Damiena Chazelle został nominowany do tegorocznych Oscarów w kategoriach najlepszej muzyki oryginalnej, najlepszej scenografii i najlepszych kostiumów. Na tegorocznych Złotych Globach zdobył nagrodę za najlepszą muzykę, a na BAFTA oraz Critics’ Choice - za najlepszą scenografię.

REKLAMA
Babilon - gdzie obejrzeć?

W rolach głównych - nomen omen - hollywoodzka śmietanka. Brad Pitt jako Jack Conrad oraz Margot Robbie jako Nellie LaRoy. Obok nich wystąpili Tobey Maguire, filmowy Spider-Man, Diego Calva, znany z serialu "Narcos: Meksyk", Jean Smart, aktorka z seriali "Fargo" i "Watchmen" oraz Jovan Adepo znany z filmu Denzela Washingtona - "Płoty" i Li Jun Li.

"Babilon" - gdzie obejrzeć? Na SkyShowtime, choć nie tylko

Na ten moment film "Babilon" można wypożyczyć w następujących serwisach: Canal+, Prime Video, Rakuten, Player. Od 6 lipca film dostępny jest również na SkyShowtime, gdzie będzie można obejrzeć go w ramach abonamentu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA